Būtiskākais par sirds un asinsvadu slimībām un ieteikumi veselības uzlabošanai
Foto: Shutterstock

Sirds un asinsvadu slimības ir viens no izplatītākajiem nāves cēloņiem attīstītajās pasaules valstīs. Mūsdienās cilvēku dzīvesveids bieži veicina dažādu problēmu attīstību. Pārāk maz kustību, neveselīgs uzturs un tādi ieradumi kā smēķēšana un pārmērīga alkohola lietošana. Piedāvājam ieskatīties "Viņa" rakstu arhīvā un iepazīties ar būtiskāko par sirds un asinsvadu slimībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vai zināji, ka tavas sirds un asinsvadu vadu veselību pasliktina ne tikai liekais svars un kaitīgi ieradumi, bet arī ikdienas stress? Hronisks stress liek sirdij smagāk strādāt un pastiprina citus riska faktorus. Tāpēc ir ļoti būtiski atrast kādu nodarbi, kas no tā var palīdzēt atbrīvoties. Ja tās būs aktīva, iespējams, ar vienu darbību mazināsi divus faktorus, jo ikdienā būs gan mazāk stresa, gan vairāk kustību.

Lasi un uzzini ne tikai par to, kā samazināt dažādu slimību risku, bet arī iepazīsties ar insulta un infarkta pazīmēm un būtiskāko par asinsspiediena mērīšanu mājas apstākļos. Atceries, ka par savu veselību ir jārūpējas pašai, un ārsts tev nevarēs ļoti daudz līdzēt, ja nebūsi gatava ieviest izmaiņas savā dzīvesveidā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form