Latvijas klubu hokeja valstsvienība, kura pārsvarā ir veidota no gados jauniem spēlētājiem, trešdien atkārtotajā pārbaudes spēlē ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Ukrainas valstsvienībai, kas Rīgā gatavojas pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas turnīram.

Latvijas hokejisti 29. minūtē nonāca iedzinējos, kad Linarda Feldberga sargātajos vārtos ripu raidīja Oleksijs Vorona. Latvijas komandai rezultātu izlīdzināja Rihards Melnalksnis, kurš precīzi meta 52. minūtē. Spēlē nonāca līdz pagarinājumam, kurā pēc nospēlētām 67 sekundēm Oleksandrs Peresunko izrāva uzvaru ukraiņiem.

Latvijas hokeja klubu izlase pirmajā pārbaudes spēlē otrdien pagarinājumā pieveica Ukrainas valstsvienību ar rezultātu 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0), uzvaras vārtus gūstot Rihardam Bukartam.

Iepriekš Latvijas izlases treneris Raimonds Vilkoits, kurš vadīja klubu izlasi, skaidroja, ka šī bija iespēja pārbaudīt savus spēkus pret laba līmeņa komandu, kas gatavojas pasaules čempionātam.

Šajā mačā no trīs brāļiem Bukartiem spēlēja tikai Rodžers. Uzbrukumā darbojās arī Nils Sējējs, Deniss Fjodorovs, Mikus Mintautišķis, Kaspars Ziemiņš, Gustavs Millers, Ričards Bernhards, Fēlikss Gavars, Deniss Fjodorovs, Jānis Vizbelis, Reinis Mārtiņš Lejnieks un Antons Siņegubovs, Ernests Krūms un Rolans Vasiļjevs.

Savukārt aizsardzībā spēlēja Patriks Ozols, Harijs Brants, Daniels Goršanovs, Vladimirs Zaicevs, Renarts Bērziņš, Krišjānis Rēdlihs un Artūrs Andžāns.