Latvijas komanda "Rīga" kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā sestdien savā laukumā ar rezultātu 8:3 (5:1, 2:1, 1:1) sagrāva Maskavas kluba "Krasnaja armija" hokejistus.

Astoņus vārtus vienā spēlē rīdzinieki šosezon vēl nebija guvuši.

Pirmajā trešdaļā Pauls Zvirbulis, kurš izcēlās jau mača 27.sekundē, un Rūdolfs Maslovskis dāvāja mājiniekiem vadību ar 2:0. Viesi trešdaļas vidū vienus vārtus atguva, tomēr līdz tās beigām Maslovskis, Juris Upītis un Andris Siksnis panāca jau 5:1 "Rīgas" labā.

Otrajā trešdaļā Siksnis un Georgs Golovkovs panāca 7:1 mājinieku labā, bet uz vieniem pretinieku atgūtajiem vārtiem trešās trešdaļas 54.sekundē atbildēja Golovkovs.

Maslovskis un Siksnis šajā mačā guva pa diviem vārtiem, bet Golovkovs saviem diviem gūtajiem vārtiem pievienoja arī divas rezultatīvas piespēles.

Svētdien abas komandas tiksies atkārtoti, bet pēc nacionālo izlašu pārtraukuma rīdziniekus savā laukumā gaidīs vēl pa divām cīņām ar Voskresenskas "Himik" komandu, kurā spēlē Latvijas uzbrucējs Kirils Tambijevs, un Maskavas "Spartak" vienību.

Šogad aizvadītajos 11 mačos "Rīgas" komanda tikusi pie septiņām uzvarām.

Abi klubi iepriekš savā starpā tikās septembrī Maskavā, uzvaras divos mačos dalot uz pusēm.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Rīga" ar 78 punktiem 51 spēlē ieņem astoto vietu, aktīvi cīnoties par vietu "play-off" turnīrā. Savukārt "Krasnaja armija" ar 70 punktiem 52 mačos šajā pašā konferencē atrodas 13.pozīcijā.

Sezonas izskaņā izslēgšanas spēlēs piedalīsies konferences astoņas labākās komandas.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacenšas tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.