Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) sestos vārtus sezonā guvis Latvijas uzbrucējs Vitālijs Pavlovs, palīdzot Kolorado "Eagles" ar rezultātu 7:1 sagraut Stoktonas "Thunder", kuru pārstāv cits latvietis Roberts Lipsbergs.

Pavlovs ar precīzo metienu otrajā periodā panāca rezultātu 3:0. Savukārt pirmajā periodā viņš izkāvās ar pretinieku, saņemot 2+5 minūšu noraidījumu. Viņš šajā mačā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar lietderības koeficentu "+2".

Tikmēr Lipsbergs "Thunder" komandā izdarīja divus metienus un maču noslēdza ar lietderības koeficentu "-1".

Šīs sezonas 22 spēlēs Pavlovs guvis sešus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles. Savukārt Lipsbergs 12 spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis vienu piespēli.

Tikmēr otro spēli Amerikas hokeja līgā (AHL) aizvadīja Ralfs Freibergs, kura pārstāvētā Sentdžonas "IceCaps" ar 0:4 piekāpās Toronto "Malies". Latviešu aizsargs šajā mačā statistikas rādītājos neizcēlās un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficentu.