Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Zemgus Girgensons izcēlies ar rezultatīvu piespēli Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēlē sestdien, kurā Bufalo "Sabres" ar 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) pieveica Otavas "Senators", pārtraucot kanādiešu komandas trīs uzvaru sēriju.

Girgensons šai spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu un asistēja Semam Reinhartam otro - uzvaras - vārtu gūšanā, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmos vārtus "Sabres" labā, izlīdzinot rezultātu, guva Kails Okposo, savukārt vienīgos vārtus "Senators" labā guva Maiks Hofmans otrā perioda sākumā, realizējot skaitlisko vairākumu. Kopumā Bufalo komandas vārtsargs Robins Lēners atvairīja 32 no 33 metieniem.

"Sabres" komandai šī bija ceturtā uzvara pēdējās piecās spēlēs un Austrumu konferences kopvērtējumā viņi ieņem 11. vietu.