Trīs daudzu vīriešu vēlmes, kurām nevajadzētu piekrist bez rūpīga izvērtējuma
Foto: Shutterstock

Cilvēku seksuālās vēlmes un fantāzijas ir atšķirīgas, un ļoti bieži to realizēšana nav nekas slikts. Tieši pretēji – tas ļauj gūt jaunus iespaidus un aizgaiņā garlaicību, ja attiecībās tāda radusies. Tomēr ir lietas, ar kuru realizēšanu vajadzētu apieties uzmanīgi. Piedāvājam iepazīties ar trim lietām, kuras daudzi vīrieši (un noteikti arī sievietes) vēlas gultā, bet kam piekrist vajadzētu tikai pēc rūpīgām pārdomām.

Atceries, ka tava drošība un veselība ir svarīgāka par prieka brīdi, turklāt var gadīties, ka noteiktas partnera vēlmes realizēšana tev traucē izbaudīt intīmo tuvību. Cik viegli gan ir atbrīvoties, ja pa galvu jaucas domas par to, vai neiegūsi kādu nepatīkamu un, iespējams, bīstamu slimību un vai mīlēšanās nebeigsies ar grūtniecību?!

Jāpiebilst, ka arī ārpus gultas ir reizes, kad kompromisiem nav vietas un piekāpties noteikti nevajadzētu. Par to vairāk lasi šeit. Ja vēlies bagātināt savu mīlas dzīvi, realizējot kādu no biežākajām vīriešu vai sieviešu fantāzijām, ieskaties šeit un šeit.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl