Foto: Valsts policija

Otrdien, 26. martā, Valsts policija (VP) aizdomās par nomas automašīnas aizdedzināšanu Ziepniekkalnā aizturēja kādu vīrieti. Cenšoties izvairīties no aizturēšanas, minētais vīrietis bija izlēcis pa daudzdzīvokļa nama piektā stāva logu, pēc kā mēģinājis aizbēgt, portālu "Delfi" informēja VP.

26. martā Rīgā Valsts policija saņēma izsaukumu saistībā ar degušu nomas automašīnu.

Likumsargi uzsāka notikušā izmeklēšanu un noskaidroja iespējamo vainīgo vīrieti. Tajā pašā dienā ierodoties vīrieša dzīvesvietā, policisti netika ielaisti mājoklī, un aizdomās turētais izlēca pa piektā stāva dzīvokļa logu.

Krītot vīrietis guva savainojumus. Par spīti tam viņš mēģināja aizbēgt no likumsargiem, taču uzreiz tika aizturēts.

Mediķi cietušo vīrieti ar traumām nogādāja slimnīcā.

Izmeklēšanas laikā iegūta informācija liecina, ka aizdedzināto nomas automašīnu lietojusi aizdomās turētā vīrieša bijusī dzīvesbiedre.

VP piemin, ka aizturētais 1989. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš sodīts par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta otrās daļas – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Trešdien, 27. martā, tiesa vīrietim piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!