Foto: Māris Morkāns

23. maijā Valsts policija (VP) saņēma informāciju par fizisku uzbrukumu kādam nepilngadīgam puisim Rīgā, Stacijas laukumā, kur kāds pieaudzis vīrietis viņam bija nodarījis miesas bojājumus ar nazi. Par šo noziegumu likumsargi aizturēja kādu 1969. gadā dzimušu vīrieti un par notikušo uzsāka kriminālprocesu, "Delfi" uzzināja VP.

Šī gada 23. maijā Rīgā, Stacijas laukumā, tika nodarīti viegli miesas bojājumi 2008. gadā dzimušam zēnam, kas ir ārvalsts pilsonis.

Likumsargi ieguva informāciju, ka miesas bojājumus viņam ar nazi, iespējams, nodarījis kāds pieaudzis vīrietis sadzīviska konflikta laikā.

Notikuma vietā ieradās policijas darbinieki, kuri turpat aizturēja aizdomās turēto vīrieti, savukārt cietušais tika nogādāts tuvākajā medicīnas iestādē.

2008. gadā dzimušais puisis jau nākamajā dienā tika izrakstīts no slimnīcas, un viņa dzīvībai briesmas nedraud.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 130. panta otrās daļas – par viegla miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz vienam gadam vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai probācijas uzraudzība, vai sabiedriskais darbs, vai naudas sods.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!