Foto: F64

Šā gada 11. martā Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes Olaines iecirkņa amatpersonas, iepriekš uzsāktā kriminālprocesā par narkotisko vielu glabāšanu, Rīgas reģiona teritorijā aizturēja kādu 1988. gadā dzimušu vīrieti, pie kura pārbaudes laikā tika atrasti 55 grami marihuānas, portālu "Delfi" informēja VP.

Kā norādīja policijā, veicot trīs sankcionētas kratīšanas aizturētā vīrieša dzīvesvietās un automašīnā, Rīgas reģiona teritorijā, policisti kopumā atrada un izņēma vēl 2,5 kilogramus izžāvētas marihuānas, desmit gramu halucinogēno sēņu, vienu gramu kokaīna, divus gramus THC sveķu, kā arī skaidru naudu 13 200 eiro apmērā.

Aizturētais vīrietis iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, un viņam piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 253. panta pirmās daļas – par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Likumā paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!