Foto: LETA

Piektdien, 15. aprīlī, pēc pulksten 14 glābēji Rīgā no Daugavas izcēla tur ceturtdien iebraukušo auto, novēroja portāls "Delfi".

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) preses pārstāvis Toms Sadovskis portālu "Delfi" informēja, ka 14. aprīļa vakarā policijas videonovērošanas centra darbinieki konstatēja, ka Daugavā ieripojusi 11. novembra krastmalā novietota automašīna.

Videonovērošanas materiāli liecina, ka automašīna Daugavā ieripojusi mazāk nekā minūtes laikā kopš izkustēšanās brīža.

Sākotnēji nebija zināms, vai automašīnā bijuši pasažieri. Uzreiz pēc notikušā tika uzsākti glābšanas darbi.

Vienlaikus, analizējot videonovērošanas ierakstus, secināts, ka automašīna stāvēšanai novietota aptuveni 10 minūtes pirms incidenta – pēc novietošanas stāvvietā no automašīnas izkāpuši divi cilvēki, kuri devušies Vecrīgas virzienā.

Visticamāk, transportlīdzeklim netika izmantota stāvbremze, tādēļ automašīna sāka ripot.

Vēlāk notikuma vietā ieradās automašīnas īpašnieks, kurš apstiprināja, ka mašīnā neviena pasažiera nav.

Automašīnu no Daugavas 15. aprīlī ap pulksten 15 izvilka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki sadarbībā ar RPP darbiniekiem.

Kā ziņots, ceturtdien, 14. aprīlī, pie 11.novembra krastmalas Daugavā iekrita automašīna, pastāstīja aculiecinieki.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Agrita Vītola ceturtdien apstiprināja, ka pulksten 18.57 saņemts izsaukums uz Grēcinieku ielu Rīgā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, upē iebraukusi vieglā automašīna.

Glābēji konstatējuši aptuveno automašīnas atrašanās vietu un tālāk spēkratu upes dzelmē meklējuši Rīgas pašvaldības policijas ūdenslīdēji.

Tomēr, kā informēja Vītola, ceturtdienas vakarā transportlīdzekli atrast neizdevās, tāpēc zemūdens meklēšanas darbus bija paredzēts turpināt piektdien.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!