Foto: Publicitātes foto

Trešdien, 10. augustā, ap pulksten 23 Rīgas pašvaldības policija saņēma zvanu no kāda ārvalstu pilsoņa, kurš skaidroja, ka viņam Grīziņkalnā uz ielas izcēlies konflikts ar kādu agresīvi noskaņotu jaunieti, kurš viņam mēģinājis atņemt elektroskrejriteni, portāls "Delfi" uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Uz notikuma vietu tika norīkota tuvākā Centra pārvaldes ekipāža.

Ierodoties notikuma vietā, sastaptas abas personas – izsaucējs un pārkāpējs. Sešpadsmitgadīgais jaunietis bija novilcis kreklu, uzvedās bravūrīgi un provocēja izsaucēju.

Policisti nepilngadīgajam deva rīkojumu apsēsties un palikt uz vietas, taču jaunietis turpināja izrādīt agresiju un centās panākt izsaucēju.

Reaģējot uz personas agresiju, kārtības sargi pielietoja fizisku spēku, uzlika roku dzelžus un iesēdināja personu operatīvajā transportlīdzeklī.

Izsaucējs skaidroja, ka strādājot par kurjeru uzņēmumā "Wolt" un konflikts esot izveidojies pēc tam, kad viņš novietojis savu personīgo elektroskrejriteni pie restorāna, lai saņemtu pasūtījumu, taču nepilngadīgais esot paņēmis viņa skrejriteni un devies projām.

Pēc neilga brīža izsaucējs esot panācis pārkāpēju, taču jaunietis pretojās, iesita un centās aizbēgt ar skrejriteni.

Neskatoties uz to, ka jauneklis notikuma vietā bija jau aizturēts, viņš turpināja lamāties ar cieņu aizskarošiem vārdiem, provocēja likumsargus, pretojās un atteicās nosaukt savus personas datus.

Tādēļ tika pieņemt lēmums personu nogādāt Valsts policijas iecirknī identitātes noskaidrošanai.

Par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu un par personas identitātes neatklāšanu tika uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Savukārt izsaucēju kārtības sargi piedāvāja nogādāt Valsts policijas iecirknī iesnieguma rakstīšanai par zādzību, taču viņš apgalvoja, ka Valsts policijā ieradīšoties vēlāk, kad nebūšot jāstrādā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!