Foto: LETA

Kuldīgā šonedēļ konstatēta mazgadīgu bērnu māte trīs promiļu reibumā, kura nav spējusi parūpēties par atvasēm, informēja Valsts policija.

Ceturtdien policijā saņemta informācija, ka Kuldīgā, kādā īpašumā, sieviete atrodas alkohola reibumā un nespēj parūpēties par saviem mazgadīgajiem bērniem.

Pēc vairākkārtējiem aicinājumiem atvērt durvis sieviete beidzot ielaida likumsargus īpašumā un policija konstatēja, ka viņa atrodas 2,79 promiļu reibumā. Tāpat dzīvoklī atradās divi mazgadīgi bērni.

Ņemot vērā to, ka šī ģimene jau iepriekš ir nonākusi policijas, sociālā dienesta un bāriņtiesas redzeslokā, sazvanīta bāriņtiesas pārstāve un kopīgi nolemts bērnus neatstāt pie sievietes.

Lai pārbaudītu bērnu veselības stāvokli, likumsargi uz notikuma vietu izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri bērnus nogādāja slimnīcā.

Sievietei jau ir atņemtas aizgādības tiesības par vienu no vecākajiem bērniem. Patlaban divi mazākie bērni atrodas drošā vidē, un kompetentām iestādēm būs jālemj jautājums par bērnu likteni.

Tāpat policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!