Foto: Shutterstock

Augusta nogalē Pierīgas prokuratūra tiesai nodeva krimināllietu, kurā par mazāk nekā 16 gadus vecas meitenes izvarošanu meža masīvā Salaspilī apsūdzēts vīrietis, portāls "Delfi" uzzināja prokuratūrā.

Apsūdzētais izdarīja dzimumakta mēģinājumu, kā arī orālu un anālu aktu un dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, pret cietušās gribu, lietojot vardarbību un draudus.

Saskaņā ar apsūdzību, vīrietis šī gada 3. martā meža masīvā Salaspilī nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi un īstenojot noziedzīgu nodomu, būdams alkohola ietekmē, zinot, ka cietusī nav sasniegusi sešpadsmit gadu vecumu, nolēma stāties dzimumattiecībās pret viņas gribu, kas no apsūdzētā neatkarīgu iemeslu dēļ neizdevās, jo neiestājās erekcija.

Tāpat pret cietušās gribu, pielietojot vardarbību un draudus, viņš izdarīja ne mazāk kā astoņus orālus aktus un vienu anālu aktu, apdraudot cietušās dzimumneaizskaramību, tikumību un normālu fizisko un garīgo attīstību.

Apsūdzētais iepriekš kriminālā kārtā sodīts divas reizes, tostarp par izvarošanu un seksuālu vardarbību.

Vīrietis tika aizturēts šī gada 10. martā pēc tam, kad 4. martā Valsts policija viņu bija izsludinājusi meklēšanā, tostarp ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību. Viņam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas rajona tiesai.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!