Foto: Pixabay

Rīgas pašvaldības policija (RPP) kādas skolas medmāsu atrada pamatīgā reibumā guļam uz kušetes savā darba kabinetā. Sievietes izelpā tika konstatētas vairāk nekā četras promiles, informē RPP.

Pirmdien, 19. septembrī, neilgi pirms pulksten 14, RPP saņēma izsaukumu no kādas Rīgas skolas darbiniekiem, ka skolas medmāsa darba vietā atrodas tādā alkohola reibumā, ka nespēj patstāvīgi pārvietoties un veikt savus darba pienākumus.

Ierodoties notikuma vietā, kārtības sargus sagaidīja skolas darbinieki, kuri policiju pavadīja līdz medmāsas kabinetam.

Ieejot kabinetā, policisti ieraudzīja mācību iestādes medmāsu, kura gulēja uz kušetes apakšveļā apsegusies ar segu. Policisti sievieti pamodināja un uzrunāja.

Pārrunu laikā konstatēts, ka sieviete ir stiprā alkohola reibumā. Likumsargi veica alkohola koncentrācijas pārbaudi sievietes izelpā un konstatēja 4,09 promiļu reibumu.

Sieviete skaidroja, ka neko sliktu nevienam nav izdarījusi un jūtas labi, tādēļ no medicīniskās palīdzības atteicās.

Likumsargiem radās aizdomas, ka alkohola ietekmē esošā sieviete nespēs patstāvīgi nokļūt mājās, tādēļ tika pieņemts lēmums viņu nogādāt dzīvesvietā.

Sadarbībā ar skolas personālu caur dienesta izeju sieviete tika izvesta no skolas un iesēdināta operatīvajā transportlīdzeklī.

Par atrašanos publiskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas traucē sabiedrisko kārtību vai drošību, policija uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu.

Rīgas domes preses pārstāvis Mārtiņš Vilemsons sacīja, ka dome sazināsies ar skolu un vērtēs situāciju. Konkrētās skolas vadība pieņems lēmumu par to, kā risinās notikušo. To, vai skola turpinās darba attiecības ar medmāsu, lems skolas vadība.

Savukārt skolas vadība portālam "Delfi" notikušo komentēt nevēlējās.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!