Foto: Kadrs no video

Pagājušajā ceturtdienā, 19. janvāra pievakarē, Salaspils novada pašvaldības policisti saņēma izsaukumu uz kādu mājokli Salaspils pievārtē. Policisti aizturēja agresīvu vīrieti, kurš pret viņiem tēmēja ieroci. Par notikušo Valsts policija (VP) sāka kriminālprocesu, portālu "Delfi" informēja Salaspils novada pašvaldības policijā.


Mājas iemītnieki izsaukuši policiju, jo mājās bija atgriezies vīrs, kuram par dienu iepriekš pastrādātu pāridarījumu bija piemērots policijas aizliegums tuvoties ģimenei un tās mājvietai. Šajā vakarā viņš bija smagi dzēris un pacēlis roku pret savu bijušo dzīvesbiedri, tādēļ mājiniekiem pastāvēja bažas, ka viņu dzīvības var būt briesmās.

Ierodoties notikuma vietā, policijas izsaucēja neko daudz nepaspēja pastāstīt, jo vīrietis, ieraudzījis inspektorus ienākam istabā, izvilka ieroci, pārlādēja to un notēmēja policistu virzienā. Inspektori nekavējoties atbildēja, vēršot agresora virzienā savus ieročus, vienlaikus darot visu, lai pasargātu gan apkārtējos, gan sevi no iespējamas nelaimes.

“Lai gan šādas situācijas nav policistu ikdiena un drīzāk ir vien mācībās izspēlēti scenāriji – inspektori spēja agresīvo vīrieti atrunāt no pārsteidzīga soļa un viņš pēc pāris minūtēm veiksmīgi saslēgts roku dzelžos,” informēja policijā.

Pēc notikušā uz notikuma vietu izsaukti mediķi, kuri sniedza palīdzību no uzbrucēja rokas cietušajai sievietei, kā arī noskaidrojies, ka agresīvais vīrietis pret policistiem vērsis nereģistrētu gāzes ieroci, kuram veiksmīgas sakritības dēļ pārlādējot iestrēgusi patrona.

Turpmākais darbs notikuma vietā nodots Valsts policijas pārziņā, un pret vīrieti, kurš uzbruka policijas darbiniekiem, šobrīd ir ierosināts kriminālprocess. Tāpat varmākam būs jāsaņem sods par policijas noteiktā aizlieguma pārkāpumu, norāda Salaspils novada likumsargi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!