Otrdien, 7. februārī, ap pulksten 9.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma informāciju, ka Dobeles novada Jaunbērzes pagastā uz autoceļa A9 ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka autobuss atrodas uz sāniem grāvī un visi cilvēki, izņemot divus, izkļuvuši no tā paši saviem spēkiem, portāls "Delfi" uzzināja dienestā.

Ceļu satiksmes negadījumā cietuši 13 cilvēki, no kuriem 12 nogādāti stacionāros ar vieglām līdz vidēji smagām traumām, portālam "Delfi" apstiprināja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD). Vēl 12 cilvēki atteikušies no palīdzības. Notikuma vietā strādāja sešas NMPD brigādes, tostarp ārsta speciālista brigāde.

Ugunsdzēsēji glābēji nostabilizēja autobusu, atvienoja autobusa akumulatora klemmes un ar absorbenta palīdzību savāc izlijušo šķidrumu.

Divi cilvēki izcelti no autobusa un nogādāti līdz NMPD mediķiem. Darbs notikuma vietā turpinās.

View this post on Instagram

A post shared by Sadursme (@sadursme)


Savukārt Valsts policijā (VP) portālam "Delfi" norādīja, ka otrdien ap pulksten 9.30 VP saņemta informācija, ka Dobeles novadā, Jaunbērzes pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums – no ceļa braucamās daļas nobraucis autobuss "Mercedes-Benz".

Šobrīd negadījuma vietā satiksme ir iespējama pa vienu joslu. Operatīvie dienesti strādā notikuma vietā un skaidro notikušā iemeslus.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!