Foto: Valsts policija

Piektdien, 17.februārī, Valsts policija (VP) uzzināja, ka Liepājā, Vecā ostmalā atrasts vīrieša līķis. Likumsargi par notikušo uzsāka kriminālprocesu un aizturēja kādu liepājnieku, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, portālu "Delfi" informēja policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Piektdien ap pulksten 15. Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā atrasts vīrieša līķis. Policisti ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka Vecā ostmalā atrodas vīrieša līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Tajā pašā dienā uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu VP aizturēja vīrieti un sestdien, 18. februārī devās uz tiesu lūgt piemērot viņam drošības līdzekli – apcietinājumu, kas ir stājies spēkā.

Noskaidrots, ka bojā gājušais ar aizturēto bijuši savstarpēji pazīstami un miesas bojājumi nodarīti, visticamāk, konflikta laikā.

Aizdomās turētais iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, norāda policijā.

VP par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par slepkavību. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!