Foto: Unsplash

Pirmdien Latvijā reģistrēti 126 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl seši cilvēki, informēja Valsts policija.

Avārija ar bojāgājušo notikusi Kuldīgas nomalē, kur rotācijas aplī uz apvedceļa saskrējušās vieglā un kravas automašīna. Negadījumā dzīvību zaudējusi vieglās automašīnas pasažiere.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informēja, ka vakar īsi pēc pulksten 13 tika saņemts izsaukums uz Planīcas ielu Kuldīgā, kur bija notikusi divu vieglo un kravas automašīnas sadursme. Glābēji no vienas automašīnas atbrīvoja divus cilvēkus – cietušo, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, un ar hidraulisko instrumentu palīdzību – arī bojāgājušo.

Pirmdien četri cilvēki cietuši avārijās Vidzemē, bet pa vienam – Rīgas reģionā un Kurzemē.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi piecus vadītājus: pa diviem - Rīgas reģionā un Zemgalē, bet vienu – Vidzemē. Aizturēts arī viens vadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas. Četri aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Savukārt par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 110 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 28 autovadītāji, Latgalē – 34, Vidzemē – 18, Zemgalē – 17, bet Kurzemē – 13 autovadītāji. Savukārt divi vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 373 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!