Foto: DELFI

AS "Pasažieru vilciens" ir sazinājies ar abām pasažierēm, kas pagājušajā nedēļā izkrita no vilciena vietā, kur nebija perona, apņemoties segt abu sieviešu rehabilitācijas izdevumus, portāls "Delfi" uzzināja uzņēmumā.

Vilciens ar pagarināto sastāvu apstājas precīzi pie pirmā vagona apstāšanas atzīmes, par to liecina videoieraksts, norādīja uzņēmumā.

""Posmā "Lielvārde - Skrīveri" tiek veikti remontdarbi. Iespējams, remontu dēļ nav bijusi pareizi izvietota apstāšanās zīme, tāpēc esam lūguši VAS "Latvijas dzelzceļš" Dzelzceļa inspekciju veikt pārbaudi. Savukārt, ja kāds pasažieris nonāk līdzīgā situācijā – vilciens apstājies, bet izkāpšana nav droša, lūdzam vērsties pie konduktora vai izmantot stopkrānu, ieradīsies konduktors un sazināsies ar mašīnistu, un norādīs uz drošu rīcību"," norādija uzņēmumā.

Kā ziņots, 8. martā aculieciniece dalījās ar atgadījumu Lielvārdes dzelzceļa stacijā, kad, vilcienam apstājoties, pēdējie vagoni neatradās pie platformas. Izkāpjot no vilciena, traumas guva divas sievietes. "Vivi" sazinājies ar pasažierēm un segs rehabilitācijas izmaksas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!