Фото: F64

Onkoloģija – nacionālā prioritāte. Ar tik skaļu nosaukumu ceturtdien, 2. maijā, tika pieteikta darba pie jauna veselības aprūpes pakalpojumu uzlabošanas plāna onkoloģijas jomā 2025.-2027. gadam uzsākšana.

Arī veselības ministrs Hosams Abu Meri (JV) sanākušajiem sacīja, ka valdība kopumā atbalsta onkoloģiskās aprūpes izcelšanu kā nacionālo prioritāti, tāpat akcentējot, ka otrdien valdība apstiprināja jaunus kompensējamos medikamentus onkoloģijas pacientiem. Viņš uzsvēra, ka jāstrādā, lai pacientiem atklātu vēzi laicīgi, un tad varētu nodrošināt individuāli medikamentus. Tāpat viņš norādīja, ka nepieciešams izglītot sabiedrību, ka diagnostiskais skrīnings ir ļoti svarīgs laicīgai saslimšanas atklāšanai.

Ministrs no visiem iesaistītajiem sagaida precīzus rezultātus, indikatorus, pēc kā vadīties, kā arī nopietnu attieksmi, atbildību, idejas, arī trakas idejas un jaunus risinājumus, solidaritāti. "Mums jābūt tikpat agresīviem kā slimībai, lai ar to cīnītos," sacīja ministrs.

Veselības ministrija, definējot sasniedzamos rezultātus, jaunas visaptverošas un ilgtspējīgas pieejas onkoloģiskajā aprūpē izstrādē, paredz, ka taps jauns un mūsdienīgs veselības pakalpojumu uzlabošanas plāns – ar būtiskākajām prioritātēm un lielāko ietekmi uz sabiedrības veselību, izmērāmiem rezultātiem.

Ilglaicīgāki plāni, dati, cilvēkresursi, medikamenti…

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !