Foto: Shutterstock

Kāda Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Māszinību studiju programmas studente tikai no bankas, kad tā neieskaitīja studējošā kredītu, uzzināja, ka studiju programmai ir beigusies akreditācija. Vai tā ir normāla prakse, un ko šādā situācijā var darīt studējošie, skaidro portāls "Delfi".

Tur viņa uzzinājusi, ka studiju programma nav akreditēta, tāpēc naudu neskaita. "Meita zvanīja RSU programmas noteiktajai kontaktpersonai, kas nemācēja neko paskaidrot, teica, ka atzvanīs. Tad meita sazinājās ar Studentu servisu, kas informēja par situāciju un jautāja, vai viņa nav saņēmusi informatīvo e-pastu," situāciju raksturoja studentes mamma.

Meitene apskatījusi studiju vides e-pastu un tad izrādījies, ka trešdien, 15. maijā, šāds e-pasts bija ienācis, bet viņa nebija pamanījusi.

Kā portāls "Delfi" noskaidroja Augstākās izglītības kvalitātes aģentūras (AIKA) mājaslapā, RSU programmai Māszinības gan profesionālā bakalaura, gan akadēmiskā maģistra, gan 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās akreditācijas termiņš ir beidzies šā gada 7. maijā.

Universitāte vaino AIKA

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!