Tiem, kam patīk karnevāli, uguņošanas un izpriecas plecu pie pleca ar pārējo tautu, šajās dienās būs iespēja izbaudīt kaut ko tādu, kas šajā valstī vēl nav bijis, un kā dēļ citi brauc uz Riodežaneiro. Savukārt, tiem, kas parasti kaunas no pārliekas emocionalitātes, nāksies vien sev iestāstīt, ka jāļaujas svētku sajūtai, jo otru tik apaļu ciparu jau nepiedzīvosim.
DELFI sadaļā “Kas notiek?” piedāvā iespēju ik pa laikam ielūkoties īpašā Rīgas jubilejai veltītajā rubrikā, lai operatīvi uzzinātu, kur vēl iespējams aiziet, ko vēl redzēt un nobaudīt.

Savukārt, nacionālo ziņu sadaļā “Rīgai 800” jūs varat izlasīt tos notikumus, kas no intensīvās svinībām veltītās informācijas plūsmas mums šķita paši būtiskākie, lai ieskicētu to noskaņu, ko pirmssvinību laikā radīja ziņu aģentūras: tur ir gan lielvalstu līderu apsveikumi, gan aicinājumi būt klausīt kārtības sargus, gan norādes par kultūras pasākumiem, kas veltīti pilsētas jubilejai.

Ja svinību laikā iznāk laika aplūkot mūsu portālu, kā vienmēr, esam atvērti jūsu viedokļiem par dažādām sabiedriskām aktualitātēm, tāpēc gaidām jūsu atsauksmes par pozitīvo un negatīvo svētku norisēs, ko varat pievienot pie šā raksta.

Daudz laimes jums Rīgas dzimšanas dienā!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!