Foto: DELFI
Vairākas brīvprātīgo grupas arī naktī uz pirmdienu piekrastē turpinās jūrā pazudušā kaitbordista Renāra Mileikas meklēšanu, informēja brīvprātīgo meklēšanas darbu koordinators Āris Muitnieks.

Savukārt svētdien 16:59 oficiālie glābšanas un meklēšanas darbi tika pārtraukti, informēja Krasta apsardzes dienesta pārstāvji. 

"Tās grupas, kas jau ilgi meklē un ir nogurušas, dosies mājup, bet vairāki cilvēki turpinās meklēt arī naktī," pavēstīja Muitnieks. Viņš arī norādīja, ka tumsā darbi redzamības dēļ ir apgrūtināti.

Meklēšanas darbos piedalās ne tikai pazudušā kaitbordista draugi un paziņas, bet arī viņam sveši cilvēki no Liepājas un citām pilsētām. 

Lai labāk veiktu meklēšanas darbus, izveidota īpaša karte, kurā redzamas jau pārmeklētās teritorijas, norāda Muitnieks. Karte pieejama šeit.

Brīvprātīgie ar jaunāko informāciju savstarpēji apmainās arī sociālā tīkla "Facebook" lapā "Latvijas Kaitbords, Vēja ziņas!!". Tur, piemēram, redzams attēls ar ekipējumu, kāds bijis pazudušajam. Zināms, ka viņam mugurā bijis melns hidrotērps ar cepuri, savukārt viņa kaitborda dēlim ir zila apakša, norādījis kāds no brīvprātīgajiem.

Jau ziņots, ka sestdien Rīgas jūras līcī pie Kolkas raga jūrā tika iepūsts kaitbordists. Viņš atradies aptuveni 400 metru attālumā no krasta, kad pazudis no draugu redzesloka. Nekavējoties tika izsaukti glābēji. Glābšanas un meklēšanas darbos jūrā tika iesaistīti arī Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopteri.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!