Foto: LETA

Otrdien plānotajā protesta akcijā pret jaunu imigrantu uzņemšanu varētu piedalīties "pietiekami daudz" nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) pārstāvju, sacīja VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Dzintars arī pats plāno piedalīties protesta akcijā. Viņš arī atgādināja, ka VL-TB/LNNK biedri paši izvēlēsies, vai piedalīties šajā pasākumā.

Kā ziņots, lai iestātos pret jaunu imigrantu uzņemšanu Latvijā, nacionālā apvienība rīt aicina uz protesta akciju. Protesta akcija pret jaunu imigrantu uzņemšanu notiks 4.augustā plkst.18 pie Ministru kabineta. Protesta akciju organizē biedrība "Tēvijas sargi".

Nacionālās apvienības nodaļu biedri ir informēti par iespēju piedalīties 4.augustā plānotajā protesta akcijā pret jaunu imigrantu uzņemšanu, taču katram esot brīva izvēle, vai piedalīties šajā pasākumā.

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) iepriekš pauda, ka šajā protesta akcijā nepiedalīsies. "Es strādāju parlamentā, man ir iespēja virzīt jautājumus citādi, mums ir iespēja tikties ar Straujumu un runāt tieši," skaidroja politiķe.

Jau ziņots, ka jautājums par bēgļu uzņemšanu izraisīja nesaskaņas starp valdošās koalīcijas partneriem un nākamnedēļ tas atkārtoti tiks pārrunāts koalīcijas sanāksmē.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!