Visi trīs svētdien notikušajā helikoptera avārijā cietušie vīrieši ievietoti Liepājas Reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļā, informēja slimnīcas pārstāve Indra Grase.

Divu cietušo, no kuriem viens ir Polijas, bet otrs - Latvijas pilsonis, stāvokli mediķi raksturo kā ļoti smagu. Trešā cietušā, kas ir Latvijas pilsonis, stāvoklis ir "pietiekami smags, bet stabils", teica slimnīcas pārstāve.

Informāciju par to, kādas traumas guvuši cietušie, slimnīca nesniedza, taču norādīja, ka viņi ir stingrā mediķu uzraudzībā. Cietušos pašlaik nav plānots pārvest uz kādu citu ārstniecības iestādi, jo nav tādas nepieciešamības, skaidroja slimnīcas pārstāve.

Ziņots, ka svētdien Priekules novada Gramzdas pagastā, rallija "Liepāja" laikā nogāžoties civilajam helikopteram, gājis bojā viens cilvēks un trīs cietuši. Bojā gājušais ir Polijas pilsonis - Eiropas čempiona Kajetana Kajetanoviča draugs un Kelces autodroma ilggadējs vadītājs Pavels Jagņatkovskis, vēsta portāls "Echodnia.eu".

Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs pastāstīja, ka helikopters avarējis, aizķerot elektropārvades līniju. To apstiprināja arī uzņēmumā "Sadales tīkls".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!