Foto: Shutterstock
Pēc mēneša darbu Vakcinācijas projekta birojā personīgu iemeslu dēļ pārtraucis procesa koordinators Pēteris Rimšs, portālu "Delfi" informēja Vakcinācijas projekta birojā.

"Darbu projekta komandā esmu pārtraucis personīgu iemeslu dēļ. Vēlos uzsvērt, ka ticu vakcinācijas nepieciešamībai un vakcīnu pret Covid-19 drošumam un efektivitātei. Uzskatu, ka Vakcinācijas projekta biroja komanda ir pieredzējuši savu nozaru profesionāļi, kuru ieguldījums vakcinācijas procesā ir nepieciešams un būs novērtējams pēc kāda laika," saka Rimšs.

Kā norāda Vakcinācijas projekta biroja vadītāja Eva Juhņēviča, mēneša laikā Rimša vadībā tika izstrādāts process senioru vakcinācijai, kas kalpos par pamatu nākošo prioritāro grupu vakcinācijas organizēšanai. Tāpat likts pamats vakcīnu piegāžu un pieprasījuma aprēķinu modelim, kas ļaus turpmāk plānot raitu vakcinācijas tempu.

"Izsaku pateicību par ieguldīto precīzo un rūpīgo darbu ārkārtīgi augstas intensitātes apstākļos," pauž Juhņēviča.

Vakcinācijas projekta biroja komandā tiks piesaistīti papildspēki līdzšinējā procesu koordinatora vietā, vispirms izvērtējot jau līdz šim iesniegtos pieteikumus iepriekš rīkotajā pretendentu atlasē darbam Vakcinācijas projekta birojā.

Ziņots, ka Vakcinācijas biroju vada Juhņēviča, vakcinācijas procesa koordinators ir Pēteris Rimšs, informāciju tehnoloģiju koordinators – Māris Dreimanis, projekta loģistikas koordinators – Armīns Kalniņš un komunikācijas koordinatore ir Ieva Stūre.

Vēl brīvprātīgi un bez atlīdzības vakcinācijas IT koordinēšanu atbalsta SIA "Tet" digitālās transformācijas direktors Krists Avots, kā arī, atklājot biroja darbu, tika vēstīts par plānu izveidot vēl piecu cilvēku atbalsta personālu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!