Sestdien, 21. augustā, ar jau par tradīciju kļuvušo pasākumu "Politiķu cepiens" noslēdzās septītais sarunu festivāls "Lampa". Portāls "Delfi" piedāvāja festivāla drosmīgākā pasākuma video tiešraidi."Politiķu cepiens" skatāms arī ierakstā.

Festivāla izskaņā uz skatuves Ruckas parkā Cēsīs kāpa trīs politiķi – iekšlietu ministre Marija Golubeva (AP), tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) un Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis.

Politiķus "cepināja" ilggadējie "cepinātāji" – Rūdolfs Kugrēns, Anete Konste, Edgars Bāliņš un aktieris Jānis Kronis. Cepienu vada Jānis Skutelis.

Jau vēstīts, ka šogad sarunu festivāls notika 20. un 21. augustā. Festivālā aizvadīti vairāk nekā 200 pasākumi. Tie notika gan Cēsu pilsētvidē, gan kopā skatīšanās vietās visā Latvijā, gan arī tiešraidēs festivāla mājaslapā. Vairāk nekā 20 pasākumiem tiešraidē varēja sekot līdzi arī portālā "Delfi".

Festivālā piedalījās arī portāls "Delfi" ar divām pašu rīkotajām diskusijām. Par aizvadīto sarunu "Vai 'sargsuns' Latvijā ir cienīts un paēdis?" sīkāk var lasīt šeit, savukārt par diskusiju "Cieņpilna dzīve ģimenei, kurā ir pastāvīgi aprūpējams tuvinieks"– šeit.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!