Foto: Publicitātes foto

Autovadītājiem šonedēļ, 17. un 18. martā, jārēķinās ar nelielām satiksmes izmaiņām uz autoceļa P133 pie regulētā krustojuma ar Ziemeļu ielu virzienā no un uz lidostu "Rīga", portālu "Delfi" informēja "Rail Baltica" būvdarbu veicēji "B.S.L. Infra".

Satiksmes ierobežojumi ieviesti, turpinoties būvniecības darbiem "Rail Baltica" dzelzceļa stacijas un saistītās infrastruktūras projektā.

Ap būvniecības darbu norises vietu uz autoceļa P133 īslaicīgi tiks sašaurinātas brauktuves, kā arī noteikts braukšanas ātruma ierobežojums, taču lidosta joprojām būs viegli pieejama apmeklētājiem.

Pēc darbu pabeigšanas uz P133 ceļa tiks atjaunots brauktuves segums un iepriekš esošā satiksmes organizācija.

Savukārt no 21. līdz 25. martam tiks slēgta daļa gājēju ietves Muzeju ielā, kustību novirzot speciāli izveidotā gājēju koridorā pa Muzeju ielas brauktuvi. Satiksmes plūsmu ietekmējoši tīklu izbūves darbi turpināsies arī aprīļa sākumā, kad atkal gaidāmas līdzīgas, īslaicīgas satiksmes izmaiņas uz autoceļa P133 virzienā no un uz lidostu.

Būvējot jaunu pievadceļu lidostai un ārējās komunikācijas, būvlaukums kļūst ievērojami lielāks, tāpēc būvdarbu veicēji "B.S.L. Infra" aicina autovadītājus un gājējus būt saprotošiem šo īslaicīgo izmaiņu laikā.

Lai netraucētu lidostas darbu, kā arī piekļuvi lidostai, visus būvdarbus ir plānots realizēt posmos.

Atbilstoši projektam šī gada otrajā pusē plānots pakāpeniski pārvirzīt transporta plūsmas pa jaunajiem piebraukšanas ceļiem, slēdzot transporta kustību uz esošā autoceļa P133 posmā no regulējamā krustojuma ar Ziemeļu ielu līdz lidostai "Rīga".

Pilnsabiedrība "B.S.L. Infra" ir projekta "Rail Baltica" dzelzceļa stacijas un saistītās infrastruktūras lidostā „Rīga" izbūves realizētājs. Personu apvienību veido Austrijas uzņēmums "Swietelsky AG" un Latvijas būvniecības uzņēmumi – ceļu būves firma SIA "Binders" un AS "LNK Industries".

Būvniecības darbus pilnsabiedrība "B.S.L. Infra" plāno veikt secīgi piecos posmos – līdz 2025. gada decembrim.

Jau ziņots, ka "Rail Baltica" projekts lidostas „Rīga" teritorijā būs pirmais ātrgaitas dzelzceļa un avio savienojuma centrs Baltijā.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!