Foto: F64

Ceturtdien, 21. jūlijā, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatējušas 50 likumpārkāpējus. Kopumā 24 robežpārkāpēji konstatēti uz ārējām robežām, portālu "Delfi" informēja Valsts robežsardzē.

Terehovas, Grebņevas un Lidostas "Rīga" robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta diviem Moldovas, diviem Ukrainas un vienam Bosnijas un Hercegovinas pilsonim, jo ārzemnieki nevarēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi.

Ieceļošana liegta arī vienam Krievijas pilsonim, jo ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas un vienam Gruzijas pilsonim, jo ārzemniekam liegts ieceļot un uzturēties Šengenas zonas valstu teritorijā. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Terehovas, Grebņevas, Vientuļu un Lidostas "Rīga" robežkontroles punktā konstatēti četri Ukrainas, viens Krievijas un viens Uzbekistānas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus, proti, bija pārsniegts vīzā noteiktais uzturēšanās laiks, Šengenas zonas valstīs. Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti diviem Krievijas pilsoņiem, ziņo robežsardzē.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu 23 personām –astoņiem Baltkrievijas, pieciem Krievijas, trīs Ukrainas, Latvijas, diviem Kirgizstānas, vienam Latvijas, vienam Lietuvas, vienam Kazahstānas, vienam Polijas un vienam Uzbekistānas pilsonim.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!