Foto: LETA

Naktī uz svētdienu ugunsdzēsēji izglābuši vienu mežā apmaldījušos cilvēku un vienu Daugavā iekritušu cilvēku, aģentūrai LETA pavēstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Šonakt pulksten 1.31 Kuldīgas novada Pelču pagastā palīdzība bija nepieciešama cilvēkam, kurš apmaldījies mežā. Sadarbībā ar Valsts policijas darbiniekiem un izmantojot autocisternas skaņas signālu, pulksten 4.04 cilvēks atrasts.

Savukārt pulksten 4.31 saņemts izsaukums uz Andrejostas ielu Rīgā, kur Daugavā iekritis cilvēks un saviem spēkiem nespēj izkļūt no ūdens. Notikuma vietā glābēji cilvēku izcēla no ūdens un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Darbi noslēgušies pēc 20 minūtēm.

Naktī uz svētdienu ugunsgrēkā cietis viens ugunsdzēsējs.

Šonakt pulksten 2.52 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Dienvidkurzemes novada Vaiņodes pagastu, kur dega vienstāva koka ēka ar piebūvētu šķūni 70 kvadrātmetru platībā. Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās arī brīvprātīgo ugunsdzēsēju formējums no Vaiņodes. Pulksten5.24 darbi noslēgušies.

Savukārt pulksten17.59 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ķekavas novada Baldones pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka mājas otrajā stāvā deg dīvāns divu kvadrātmetru platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās astoņi cilvēki. Plkst.19.09 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus - 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā uz vienu meža ugunsgrēku, 22 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!