Foto: Vida Press

Čehijas prezidents Petrs Pavels ceturtdien cietis motocikla avārijā un tika hospitalizēts, bet piektdien no slimnīcas izrakstīts, paziņoja viņa birojs.

"Prezidents Pavels šorīt tika izrakstīts no slimnīcas un nodots aprūpē mājās," paziņoja Pavela birojs. "Viņš guva traumas, krītot nelielā ātrumā, trenējoties slēgtā bezceļu trasē."

Iepriekš ziņots, ka 62 gadus vecais Pavels, kurš ir prezidenta amatā kopš 2023. gada marta, slimnīcā ievietots uz nenoteiktu laiku.

"Viņa ievainojumi nav nopietni, bet to dēļ vajadzīga neilga uzturēšanās novērošanai Prāgas Militārās universitātes slimnīcā," paziņoja Pavela birojs.

Viņa preses sekretārs Vits Kolāržs vēlāk paziņoja Čehijas sabiedriskajai televīzijai, ka Pavels pavadīs slimnīcā "vairākas dienas", bet tas maz ietekmēs viņa darba programmu. "Ir piektdiena, sestdiena un svētdiena, tāpēc mēs uzskatām, ka nebūs ievērojamas ietekmes," sacīja Kolāržs.

Vēl nav zināms, vai Pavels būs gatavs nākamnedēļ doties ārzemju braucienā. Viņam arī paredzēts nākamo ceturtdien neformālā sanāksmē Prāgā tikties ar NATO valstu ārlietu ministriem.

Čehijas mediji ziņoja, ka Pavels avarējis slēgtā sacīkšu trasē un policija neizmeklē šo incidentu.

Bijušais NATO ģenerālis Pavels ir kaislīgs motociklists un pēdējā laikā braucis ar motociklu BMW R1200 GS. Neilgi pēc savas inaugurācijas viņš apmeklēja Vāciju, braucot ar motociklu.

Pagājušajā vasarā Pavelam radīja problēmas mediju publicētas fotogrāfijas, kurās viņš redzams, braucot ar motociklu bez ķiveres.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!