Foto: screenshot

Paplašinot sankcijas, kam pakļauta Maskava saistībā ar tās agresiju pret Ukrainu, Kanāda otrdien, 19. aprīlī, noteikusi sankcijas vēl 14 personām, arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina meitām, paziņojusi Kanādas Ārlietu ministrija.

Sankcijas cita starpā piemērotas Krievijas prezidenta Vladimira Putina meitām Katerinai Tihonovai un Marijai Voroncovai (attēlā), Krievijas Centrālās bankas vadītājai Elvīrai Nabiuļinai, konsorcija "Alfa-Grupp" līdzīpašniekam Pjotram Avenam, kuram ir arī Latvijas pilsonība, un otram "Alfa-Grupp" līdzīpašniekam Mihailam Fridmanam, kā arī "Alfa Bank" dibinātājam Germanam Hanam un čellistam un miljardierim Sergejam Rolduginam.

Kanādas Ārlietu ministrija norādīja, ka šīs personas ir pietuvinātas Krievijas režīmam un sankcijām pakļautas, jo devušas savu ieguldījumu Ukrainas suverenitātes, teritoriālās integritātes un neatkarības graušanā.

"Krievijas Federācijas rīcība ir nopietns starptautiskā miera un drošības pārkāpums, kas ir izraisījis nopietnu starptautisku krīzi," teikts ministrijas paziņojumā.

Kanāda iesaldēs sankcijām pakļauto krievu īpašumus, kā arī aizliegs ar viņiem kārtot jebkādus darījumus. Viņiem arī tiks aizliegts iebraukt valstī.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!