Foto: Reuters/Scanpix/LETA
Krievija naktī uz otrdienu īstenoja trieciendronu uzbrukumu Kijivai, nogalinot divus cilvēkus un trīs ievainojot, paziņoja Kijivas pilsētas militārā administrācija.

Notriekto dronu atlūzas izraisīja ugunsgrēku daudzstāvu dzīvojamā namā Holosijivas rajonā Kijivas dienvidos. Glābēji no nama evakuēja trīs ievainotos un vēl 20 cilvēkus, bet divi cilvēki ir gājuši bojā. Nama divi augšējie stāvi tika sagrauti, un gruvešos var būt cilvēki.

Notriekto dronu atlūzas izraisīja ugunsgrēku arī privātnamā Darnicas rajonā Kijivas dienvidos. Aizdegās arī trīs automobiļi Pečerskas rajonā Kijivas centrālajā daļā.

No pirmdienas pulksten 23.30 līdz otrdienas pulksten 4.30 pēc vietējā laika, kas vienāds ar Latvijas laiku, Krievija uzbrukusi Ukrainai ar 31 Irānā ražotu trieciendronu "Shahed", no kuriem Ukrainas pretgaisa aizsardzība notriekusi 29, paziņoja Ukrainas Bruņoto spēku galvenais štābs, piebilstot, ka gandrīz visi droni raidīti pret Kijivu.

Gaisa trauksmes sirēnas naktī skanēja ne tikai Kijivā, bet arī Čerkasu, Kirovohradas, Mikolajivas un Hersonas apgabalos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!