Foto: LETA
Partijai "Attīstībai/Par!", Nacionālai apvienībai "Visu Latvijai" – "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK un partijai "Jaunā Vienotība" vajadzētu veidot valdību pēc vēlēšanām, liecina portāla "Delfi" sadarbībā ar Latvijas Universitāti veiktā aptauja ("exit poll") pie vēlēšanu iecirkņiem visā Latvijā.

Sestdien, 2018. gada 6. oktobrī, notika 13. Saeimas vēlēšanas. Portāla "Delfi" sadarbībā ar Latvijas Universitāti veiktā aptauja ("exit poll") pie vēlēšanu iecirkņiem visā Latvijā liecina, ka visvairāk balsu varētu būt ieguvušas Jaunā konservatīvā partija un partija "Attīstībai/Par!", saņemot attiecīgi 14,5% un 14,0%.

Aptaujā tāpat tika lūgts atzīmēt tās partijas, kurām vajadzētu veidot valdību pēc vēlēšanām. Aptaujātie uzskatīja, ka to vajadzēti darīt partijai "Attīstībai/Par!" – 36,1% Nacionālai apvienībai "Visu Latvijai" – "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK – 32,5%, partijai "Jaunā Vienotība" – 30,6%.

Valdību varētu veidot arī Jaunā konservatīvā partija – 29,5%, Zaļo un zemnieku savienība – 28,3%, Latvijas Reģionu Apvienība – 19,4% un Politiskā partija KPV LV – 19,1%.

Jāatgādina, ka portāls "Delfi" visu vēlēšanu dienu un nakti piedāvā arī teksta tiešraidi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!