Foto: Publicitātes foto
Ātrs un drošs internets mājās ir absolūts "must-have". Pēdējā pusotra gada laikā daudzi no mums ir sākuši strādāt attālināti, tāpēc stabils un ātrs interneta pieslēgums mājās kļuvis par vienu no svarīgākajiem efektīva darba faktoriem.

Ņemot vērā šo tendenci, telekomunikāciju kompānija "Telenet", kas jau 20 gadus piedāvā interneta un interaktīvās televīzijas pakalpojumus Rīgā, veikusi tīkla modernizāciju un paplašināšanu, lai piedāvātu saviem klientiem ātrāku internetu. Tagad interneta pieslēguma ātrums ir 240 Gbit/s, tas ir, privātpersonām internets ir pieejams ar ātrumu līdz 1 Gbit/s, savukārt juridiskām personām – līdz 40 Gbit/s.

Pēdējo četru gadu laikā kompānija "Telenet" ieguldījusi vairāk nekā 700 000 eiro tīkla modernizācijā un paplašināšanā, kā rezultātā ātru optisko internetu un tiešsaistes televīziju var baudīt vairāk nekā 180 000 mājsaimniecību Rīgā. Turpinot izplesties telekomunikāciju pakalpojumu tirgū, "Telenet" pievienojis sev vairākus uzņēmumus ar kopēju zīmolu "Pronet", kā rezultātā notikusi visu šo uzņēmumu telekomunikāciju tīklu integrācija, kā arī apvienoti klientu apkalpošanas centri.

Kompāniju sapludināšanas laikā ir izdevies ne tikai uzlabot kopējā tīkla iekārtas, bet arī uzlabot to darbības uzticamību. Tas nozīmē, ka abonenti var būt droši, ka ātrgaitas optiskais internets viņus nepievils, jo "Telenet" piedāvā biznesa klases pakalpojumus. Daudzdzīvokļu mājās pakalpojumu sniedzējs pieslēdz internetu bez maksas, bet nepieciešamības gadījumā speciālists bez maksas iestatīs arī mājas Wi-Fi.

Papildus internetam visiem "Telenet" abonentiem ir pieejams "Interaktīvās televīzijas" pakalpojums ar nedēļas pārraižu arhīvu, pauzi, ritināšanu un citām funkcijām, kas palīdzēs atpūsties un noskaņoties uz atslābuma viļņa pēc saspringtas darba dienas. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā plašu TV kanālu kolekciju, kurā gan pieaugušie, gan bērni spēs atrast sev ko tīkamu: sports, kino, ziņas, mūzika, izklaide, zinātne, raidījumi bērniem un daudz kas cits.

Ja ir nepieciešams mājas tālrunis, lietotājs var izvēlēties īpašu pakalpojumu paketi, kurā ir iekļauts gan internets, gan televīzija, gan arī mājas telefons.

"Telenet" piedāvā pakalpojumus arī biznesam – virtuālās platformas klientu informācijas sistēmu izvietošanai, datu apstrādes centrus, kuros var izvietot uzņēmumu aparatūru, ātrgaitas starptautiskos datu pārraides kanālus u.c.

Lietotāju ērtībai "Telenet" mājaslapā parādījies "Personīgais kabinets" – šī funkcija ļauj atrisināt problēmas bez zvanīšanas kompānijai un bez personīgas saziņas ar klientu servisa darbiniekiem. Bet, ja jums ir nepieciešams aprunāties ar speciālistu, tad talkā nāks diennakts atbalsta personāls, kas ir gatavs jebkurā laikā operatīvi tikt galā ar jebkuru problēmu.

Sīkāk par "Telenet" internetu un televīziju var uzzināt pakalpojumu sniedzēja mājaslapā, pa tālruni 67711111 vai 27230303, kā arī rakstot uz e-pastu office@telenet.lv.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!