Foto: Publicitātes foto
Jau šajās brīvdienās, 24. un 25. septembrī Jūrmalā, Bulduros, norisināsies Street Food festivāls – RestoBulduri. Pasākuma organizatori dalībniekus sauc par "Lielisko Piecinieku", jo festivāla apmeklētājus lutinās- "36. līnija" ar šefpavāru Lauri Aleksejevu, "Choice Jūrmala" restorāns ar šefpavāru Robertu Slaidiņu, restorāns "Faces" ar šefpavāru Andreju Ursu, "Olivjē" ar Jūliju Škuļinu un "Kafijas Stūrītis" . Pasākums norisināsies visas dienas garumā no plkst.12:00- 19:00, ieeja pasākumā bez maksas.

Paši festivāla dalībnieki piekrīt, ka tā tiešām būs nebijusi iespēja viesiem sastapt šos restorānus vienuviet. Restorāna "Faces" festivāla ēdienkartē būs apvienoti viesu iecienītākie ēdieni un būs iespēja nogaršot tradicionālo Paelju ar jūras veltēm. Tikmēr "36. Līnija" lutinās viesus ar svaigi ceptām picām un klasisko zivju zupu, Lauris Aleksejevs uzsver, ka arī pašiem restorāniem šis festivāls būs lieliska iespēja apvienoties un darboties komandā. Nenoliedzami būs padomāts arī par veģetāriešiem un vegāniem, pavāri no "Kafijas Stūrīša" būs sagatavojuši īpašu ēdienkarti, kuru jau tagad vari apskatīt www.restobulduri.lv

Pasākuma organizators Mārtiņš Strods uzsver, ka RestoBulduri tik tiešām ir kā tilts, kas apvieno piecus talantīgus šefpavārus un restorānus vienuviet. Viņš neslēpj, ka padomāts būs arī par pašiem mazākajiem festivāla apmeklētājiem, jo viņiem šefpavāri būs sarūpējuši īpašus pārsteigumus. Mazākajiem apmeklētājiem organizatori būs izveidojuši arī speciālu atpūtas zonu, kur būs iespējams piedalīties dažādās radošās darbnīcās kopā ar animatoriem.

Sestdien, 24.septembrī, pasākumā uzstāsies DJ Delana un DJ Dominox, taču 25.septembrī apmeklētājus priecēs ne tikai DJ Dominox, bet arī dzīvā mūzika kopā ar Aiju Vītoliņu un Džeka Keruaka ansambli. Kā jau priekšā pačukst festivāla nosaukums, tas norisināsies Bulduros, festivāla apmeklētājiem ieeja no Bulduru prospekta un Vienības prospekta krustojuma.

Restorānu šefpavāri jau ir sastādījuši īpašas ēdienkartes katrai festivāla dienai, tās iespējams atrast RestoBulduri Instagram un Facebook lapās, kā arī mājas lapā www.restobulduri.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!