Foto: Publicitātes foto
Tuvojoties Valentīndienai, arvien vairāk cilvēku sāk meklēt veidus, kā iepriecināt savu sirdsāķīti. Plānojot dāvanu iegādi, būtiski izvēlēties tādu dāvanu, kas ir ne tikai funkcionāla, bet arī rada piepildījuma sajūtu, ļauj dalīties pieredzē un atsvaidzina ikdienas ritējumu.

Tradicionāli par Valentīndienas dāvanām izvēlas ziedus, gardus našķus vai kādu citu romantisku žestu, taču par ne visai populāru izvēli kalpo tehnoloģijas. Lai gan sākotnēji var šķist, ka visbiežāk esam tehnoloģiju gūstā, tām liekot šķēršļus veselīgai komunikācijai attiecībās – tās tomēr var izmantot savā labā, bagātinot pāra kopīgo pieredzi, stiprinot saikni un, iespējams, atverot durvis jauniem hobijiem un ieradumiem. Tāpēc, laužot ierastās stigmas par tehnoloģiju ietekmi uz attiecībām, "Huawei" piedāvā dāvanu idejas, ar kurām dalīties mirkļos ne tikai 14. februārī, bet arī pārējās gada dienās.

Tie paši romantiskie žesti – tikai mondernāki

Bezvadu austiņas nenoliedzami ir labs ieguldījums ikdienā, padarot mūzikas klausīšanos baudāmāku, taču, kā tās var kalpot par romantisku dāvanu mīlestības dienā? Pavisam vienkārši, dziesmu saraksta izveide nekur nav pazudusi – tā ir kļuvusi tikai modernāka! Tas būs ne tikai kā romantisks žests, bet mūzikas cienītāji jo īpaši novērtēs iespēju atklāt jaunu skaņdarbu vēsmas un dalīties mūzikas piedzīvojumā kopā. Turklāt mūzikas klausīšanos var aizvietot arī ar kopīgi izvēlētu audio grāmatu vai interesantu raidierakstu, kas kalpos arī kā vērtīgs sarunu temats citiem randiņiem.

"Ņemot vērā to, kādu ietekmi uz labsajūtu atstāj mūzikas klausīšanās, mums kā ražotājiem ir jānodrošina pēc iespējas augstākas kvalitātes bezvadu austiņas, kuras ir ne tikai ērtas, bet arī ar augstiem veiktspējas rādītājiem. "Huawei FreeBuds Pro 3" bezvadu austiņas ir aprīkotas ar "Hi-Res Dual Driver" skaņas sistēmu, tāpat ir trīskāršais adaptīvais ekvalaizera algoritms, kas nodrošina pilnīgu skaņas potenciālu jebkurā vietā un laikā, klausoties kā klasisko mūziku, tā smago metālu," stāsta "Huawei" produktu apmācību vadītājs Mikus Tillers.

Viedpulksteņi: virzītājspēks uz modernu dzīvesstilu

Viedpulkstenis – tā ir iespēja būt ne tikai "tuvu" savam partnerim no jebkuras vietas un ļauties kopīgiem izaicinājumiem, bet arī kalpo kā atgādinājums parūpēties par sevi. Apzinoties to, ka ikdienas rutīnā mēdzam aizmirst par savu labsajūtu, viedpulkstenis ļaus sekot līdzi savām fiziskajām aktivitātēm, miega kvalitātei, lietotāja sirdsdarbībai, elpošanai un citiem vērtīgiem rādītājiem. Tāpat, lai nezaudētu veselīgās konkurences garšu un padarītu rūpes par veselību aizraujošākas, savā starpā var sarīkot nelielas sacensības, lai noteiktu, kurš attiecībās ir aktīvāks staigātājs vai biežāk atceras padzerties ūdeni.

"Jaunais "Huawei" viedpulkstenis "Watch GT4" ir piemērots dažādiem dzīves notikumiem, ļaujot to pielāgot savam stilam un dzīvesveidam. Tas lieti noder kā darbā, tā brīvajā laikā – vai nu tā ir sava laika plānošana, atgādinājumu ievietošana un ikdienišķa saziņa, vai nu sekošana līdzi rezultātiem pārgājiena laikā, atrašanās vietas noteikšanai un maršruta plānošanai," norāda eksperts.

No vienkārša viedtālruņa lietotāja par mākslinieku

Mūsdienās iejusties fotogrāfa lomā nu jau var ikviens, ja pa rokai ir telefons ar kameru. Vai nu tie ir spontānie randiņi, brīvdienu izbraucieni vai ikdienas nieki, mēs vēlamies būt gatavi tos iemūžināt – jo īpaši tos mirkļus, kas visbiežāk uzrodas negaidīti. Tāpēc jāparūpējas par to, lai pa rokai būtu moderns viedtālrunis. Viedtālrunis "Huawei P60" ir savas sērijas flagmanis, kas ir pārmantojis "P" sērijas optisko sistēmu un estētisko dizainu. "Šim viedtālrunim ir pilnībā modernizēta un pārveidota optiskā sistēma ar "Ultra Lighting" galveno kameru, kas aprīkota ar automātiski regulējamu fizisku diafragmu, augstas caurlaidības lēcu grupu un "RYYB SuperSensing" sensoru. Šis nodrošinās labas kvalitātes rezultātus kā dienā, tā naktī, izceļot ikvienu detaļu, tāpat parūpēsies par bagātīgām krāsām un skaistu bokē efektu, katru attēlu padarot par mākslas darbu," stāsta M. Tillers.

Dāvanu sagādāšana raisa prieku ne tikai mīļotajiem, bet arī pašiem dāvinātājiem. Tai ir jābūt ne tikai funkcionālai, bet arī ar pievienoto vērtību – radot piepildījuma sajūtu, ļaujot dalīties kopīgā pieredzē un atsvaidzinot ikdienas ritējumu, lai varētu ne tikai veidot arvien ciešākas un spēcīgākas attiecības, bet arī jaunas atmiņas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!