Foto: Publicitātes foto
Divi 14 collu 3K 120 Hz OLED skārienekrāni īpaši pārnēsājamā augstākās kvalitātes klēpjdatorā nodrošina plašu darbvietu izcilai daudzpusībai, atrodoties ceļā, un vairāku uzdevumu veikšanai vienlaicīgi un bez piepūles.

BŪTISKAIS

  • Revolucionārs dizains: Divi 14 collu 3K 120 Hz "ASUS Lumina" OLED 16:10 skārienekrāni 1,35 kg īpaši pārnēsājamā ierīcē rada 19,8 collu vizuālu darbvietu
  • Daudzpusība bez piepūles: vairāki režīmi, tostarp divu ekrānu, klēpjdatora, galddatora un koplietošanas.
  • Sevišķi spējīgs: "Intel® CoreTM Ultra 9" procesors; augstākās kvalitātes audiovizuālā pieredze; 2 x ThunderboltTM 4, USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI® 2.1 (TMDS)
  • AI nodrošināts: Satura izveide bez liekas piepūles ar atsaucīgu, modernizētu grafikas karti, procesoru ar integrētu AI paātrinājumu un "Windows Copilot"

ASUS šodien paziņoja par jauno un revolucionāro "Zenbook DUO (2024) UX8406", pasaulē pirmo īpaši pārnēsājamo klēpjdatoru, kas aprīkots ar diviem 14 collu 3K 120 Hz OLED skārienekrāniem. Ar savu noņemamo pilna izmēra "Bluetooth® Asus ErgoSense" tastatūru un skārienpaliktni šī neticamā ierīce nodrošina daudzpusīgumu ceļā.

Šis "Intel® EvoTMEdition Zenbook DUO"" prasmīgi apvieno daudzpusību veicot vairākus darbus vienlaicīgi ar izcilu mobilitāti 1,35 kg vieglā korpusā. Divi pilna izmēra 3K 120 Hz "Asus Lumina" OLED 16:10 displeji ir savienoti ar plakanu 180° eņģi, lai acumirklī paplašinātu vizuālo darbvietu līdz pat 19,8 collām. Kuru var izmantot vertikālā vai horizontālā orientācijā vairākos daudzpusīgos lietotāja režīmos – klēpjdatora, dubultā ekrāna, darbvirsmas vai koplietošanas, ko kontrolē intuitīvā "Asus ScreenXpert" programmatūra. Uzlādējamo tastatūru var atvienot, lai pilnībā izmantotu vizuālo darbvietu, vai novietot uz apakšējā displeja, lai to lietotu kā tradicionālu klēpjdatoru.

"Zenbook DUO" maksimizē produktivitāti un izklaides visas dienas garumā, aprīkots ar līdz pat "Intel CoreTM Ultra 9" procesoru ar integrētu neirālo datu apstrādes bloku (NPU) AI paātrināšanai, līdz pat 32 GB LPDDR5x atmiņu, līdz 2 TB PCIe® 4.0 SSD, ilgmūžīgu 75 Wh akumulatoru, kā arī "Harman Kardon" sertificētu "Dolby Atmos®" audio sistēmu.

"Zenbook DUO" ir radīts, domājot par ilgtspējību un izturību. Tajā ir iestrādāti dažādi pārstrādāti materiāli, un tā izturība ir pārbaudīta saskaņā ar ASV MIL-STD-810H standartiem, lai maksimāli palielinātu ierīces kalpošanas laiku.

Revolucionārs dizains

"Zenbook DUO" ir pasaulē pirmais divu ekrānu klēpjdators ar diviem 14 collu 3K 120 Hz OLED skārienekrāniem. Šai neticamajai ierīcei ir divi ekrāni, noņemama tastatūra un statīvs, kas apvienots vienā kompaktā, uz lietotāju orientētā dizainā, kas pārraksta noteikumus daudzpusībai, atrodoties ceļā. Ar "Intel Evo" sertifikāciju, klēpjdators prasmīgi apvieno daudzpusību veicot vairākus darbus vienlaicīgi ar izcilu mobilitāti 1,35 kg vieglā korpusā.

Augstākās kvalitātes "Asus Lumina" OLED displeji ir "Dolby Vision®" sertificēti, "Pantone® Validated", un tiem ir kinoteātra līmeņa 100 % DCI-P3 krāsu gamma, lai nodrošinātu spilgtu un precīzu krāsu atveidi. Tie ir arī "VESA DisplayHDRTM True Black 500" sertificēti visdziļākajiem melnajiem toņiem. Skārienekrāni atbalsta augstas precizitātes irbuļa ievadi, izmantojot papildu 4096 spiediena līmeņa "Asus Pen". Un iebūvētā "ScreenXpert" programmatūra nodrošina viedtālrunim līdzīgu vairāku pieskārienu žestu atbalstu intuitīvai vadībai: lietotāji var palaist virtuālo tastatūru, palielināt logu un daudz ko citu. ar vienkāršiem vairāku pirkstu žestiem.

"Zenbook DUO" noņemamā tastatūra ir ievietojama starp abiem ekrāniem, lai nodrošinātu praktiskumu pārnēsāšanā. Šis dizains uzlabo pārnēsājamību un ērtumu, ļaujot lietotājiem jebkurā laikā bez papildu iestatījumiem netraucēti izmantot vai uzlādēt tastatūru. Pogo tapas savienotāji apakšējā ekrāna malā nodrošina netraucētu savienošanos, ar automātiskās pozicionēšanas magnētiem uz pogo tapām un otrā ekrāna stūriem, lai vēl uzlabotu lietotāja pieredzi.

Daudzpusība bez piepūles

"Asus" klēpjdatoriem ir uz lietotāju orientēts dizains, kas tos atšķir no pūļa. "Zenbook DUO" ir aprīkots ar īpaši klusu, pilna izmēra "Asus ErgoSense Bluetooth" tastatūru ar integrētu skārienpaliktni, un tas apvienojumā ar plakanu 180° displeja eņģi un ērtu iebūvēto kājiņu nodrošina vairākus daudzpusīgus lietotāja režīmus. Intuitīvā "ScreenXpert" programmatūra ļauj viegli kontrolēt displeja saturu visos režīmos.

  • Divu ekrānu režīms: Lietojot kopā ar bezvadu tastatūru, šis režīms nodrošina 19,8 collu ekrānu, ko var izmantot kā vienu plašu ekrānu, izmantojot "ViewMax" funkciju. Alternatīvi, abus 16:10 displejus var izmantot neatkarīgi, ar vieglu logu pārvaldību, izmantojot funkciju "App Switcher", kas lietotājiem ļauj pilnībā kontrolēt lietotņu logus, samazinot pārtraukumus un palīdzot lietotājiem koncentrēties uz veicamo uzdevumu.
  • Darbvirsmas režīms: Klēpjdatoru var izmantot, kad eņģes ir novietotas vertikāli, lai izveidotu blakus esošus portreta ekrānus. Apvienojumā ar bezvadu tastatūru tas padara to lieliski piemērotu programmētājiem, pētniekiem, rakstniekiem un tiem, kam nepieciešama piekļuve lielām datu darblapām, piemēram, finanšu analīzei, un daudziem citiem mērķiem. Lietotāji vienā ekrānā var parādīt produktivitātes lietotnes, bet otrā – atsauces materiālus, dokumentāciju vai izpētes avotus. Vai arī, izmantojot "ViewMax" funkciju, tie var parādīt saturu visā ekrāna platumā, nodrošinot masīvu 19,8 collu displeju.
  • Klēpjdatora režīms: Lietotāji var novietot "Asus ErgoSense Bluetooth" tastatūru un skārienpaliktni uz apakšējā displeja un izbaudīt tradicionālu klēpjdatora stila pieredzi ar 14 collu displeju un augstu 16:10 malu attiecību. Pogo tapu savienotājs automātiski uzlādē tastatūru. Alternatīvi, ja nepieciešams, apakšējo ekrānu var konfigurēt kā pilna izmēra virtuālo tastatūru, lai lietotājiem nebūtu jāceļo ar tastatūru, ja vietas ir maz.
  • Koplietošanas režīms: Ļauj ērti koplietot saturu sanāksmēs un biznesa prezentācijās. 180 ° eņģe ļauj ekrāniem atrasties atvērtiem plakani, lai ikviens varētu apskatīt ekrānu, negrūstoties ap to, veicinot labāku iesaistīšanos un diskusijas. Turklāt saturu augšējā ekrānā var pagriezt par 180 °, ja nepieciešams.

Sevišķi spējīgs

Neskatoties uz īpaši kompakto formu, "Zenbook DUO" neupurē veiktspēju vai funkcionalitāti. Tā produktivitāti nodrošina jaunākās paaudzes "Intel" procesori – līdz pat jaunajiem "Core Ultra 9 H" sērijas procesoriem – kopā ar līdz 32 GB LPDDR5x RAM un līdz 2 TB PCIe 4.0 SSD. Pārveidotajam 75 Wh lielas ietilpības akumulatoram ir videi draudzīgs pagarināts kalpošanas laiks, kas atbalsta līdz pat 20 % vairāk uzlādes ciklu nekā iepriekšējā paaudze. Kā "Intel Evo Edition" klēpjdators "Zenbook DUO" pamostas uzreiz, ātri uzlādējas un nodrošina akumulatora darbības laiku visas dienas garumā, lai lietotāji varētu droši ceļot bez lādētājiem.

"Intel Core Ultra" procesoros ir Intel pirmais integrētais neirālo datu apstrādes bloks (NPU), kas nodrošina atsevišķu dzinēju, kas palīdz lietot AI funkcijas jūsu datorā. Tas palīdz sasniegt nākamo līmeni ievelkošā grafiskajā kvalitātē un augstas veiktspējas mazjaudas datu apstrādē, lai lietotāji varētu strādāt, spēlēt spēles un radīt, neuztraucoties par akumulatora darbības laiku. Tas pārņems darba slodzi no CPU un nodrošinās energoefektīvu AI paātrinājumu modernām AI iespējotām lietotnēm. NPU nodrošina zema latentuma AI skaitļošanu, paātrinot vairāku uzdevumu veikšanu vienlaicīgi, tā padarot "Zenbook DUO" izcilu darbam, radošumam vai izklaidei. Tas viss ļauj lietotājiem viegli pārvaldīt sarežģītas darba slodzes un uzlabot produktivitāti. Izmantojot milzīgo "Zenbook DUO" divu pilna izmēra 14 collu ekrānu laukumu, lietotāji var bez piepūles vienlaikus palaist visas biežāk izmantotās produktivitātes lietotnes un paturēt tās redzamā vietā.

14,6 mm plānā korpusa ievadizvades portu iespējās nav pieļauti nekādi kompromisi, ar diviem "ThunderboltTM" 4 portiem, USB 3.2 Gen 1 Type-A portu, HDMI® 2.1 (TMDS) portu un ērtu 3,5 mm audio ligzdu, lietotājiem ceļojumu laikā nebūs jānēsā līdzi liela dokstacija vai vairāki adapteri.

Lai nodrošinātu nepārspējamas izklaides iespējas, "Zenbook DUO" ir aprīkots ar jaudīgu "Harman Kardon" sertificētu audio sistēmu ar "Dolby Atmos" sertifikāciju, iespaidīgai daudzdimensiju telpiskajai skaņai.

"Asus" ir apņēmies samazināt ietekmi uz vidi, un "Zenbook DUO" ir izgatavots no 90 % pēcindustriāli pārstrādāta (PIR) magnija un alumīnija sakausējuma. Tas ievērojami pārsniedz "ENERGY STAR®" jaudas efektivitātes prasības līdz pat 43 %, un viss papīra iepakojums ir izgatavots no 100 % pārstrādājama "FSCTM Mix" sertificēta un FSC pārstrādāta papīra. Stingra izturības pārbaude atbilstoši stingrākajiem ASV MIL-STD-810H standartiem nodrošina, ka "Zenbook DUO" ir uzticams ikdienas lietošanā un palielina ierīces kalpošanas laiku, lai uzlabotu tās ilgtspējību.

Pieejamība un izcenojums

Prece jau ir nopērkama, ieteicamā cena tai 1999 EUR.

"Asus Facebook Latvia": https://www.facebook.com/asus.lv/

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!