Vai pazīsti Ella Bache kosmētikas līdzekļus un procedūras? Kaut arī ekskluzīvie un iedarbīgie Ella Bache produkti komentārus neprasa, taču tikai daži zinās, ka tie vairākkārt ieguvuši augstāko novērtējumu kosmētikas līdzekļu tirgū – Les Nouvelles Esthetiques apbalvojumu. Šī balva kosmētikas ražotāju vidū pielīdzināma slavenajam Oskaram, ko saņem kinematogrāfisti.
Kad un kā noritēs Ella Bache “Atvērto durvju dienas”?

Tās notiks no 7. līdz 11. jūlijam.

“Atvērto durvju dienās” Ella Bache prezentēs jauno procedūru ar ultraskaņu Sono Care.

  • 7. jūlijā varat izmēģināt Sono Care sejas procedūru ar 70% atlaidi. Tātad, ja parasti tā maksās Ls 18, tad šajās dienās tikai Ls 5!
  • 8. jūlijā – procedūra ķermenim par 70 % lētāk – tikai Ls 4.50!
  • 9, 10. un 11. jūlijā ultraskaņas procedūras ar 30 % atlaidi: sejai – Ls 13, ķermenim – Ls 10,50.

Kāpēc šis piedāvājums ir tik īpašs?

Tāpēc, ka 7. un 8. jūlijā procedūras ar 70 % atlaidi veiks Ella Bache kompānijas starptautisko apmācību trenere no Francijas Claire Le Net - izcila speciāliste, kas līdzīgas “Atvērto durvju dienas” vadījusi visā pasaulē.

Kur notiks “Atvērto durvju dienas”?

Pasākums notiks kosmētikas salonā KOLONNA Brīvības ielā 55, jo tikai te ir šai procedūrai nepieciešamā aparatūra.

Kā pieteikties procedūrām “Atvērto durvju dienu” laikā?

Apmeklēt procedūras ar tik ievērojamu atlaidi varēs tikai iepriekš pierakstoties. Apmeklējumu skaits ir ierobežots, jo procedūra ilgst 40 minūtes. Lai pieteiktos “Atvērto durvju dienām”, zvaniet un KOLONNAS biroju pa tālruni 7332349 laikā no plkst 11.00 – 17.00.

Nebēdājiet un neturiet ļaunu prātu, ja nepagūstat izmēģināt jaunumu “Atvērto durvju dienu laikā”, jo arī turpmāk procedūra būs pieejama salonā KOLONNA Brīvības ielā 55. Gan par pilnu cenu!

Viss par procedūru

Kas ir šī neparastā procedūra un kā ultraskaņa var palīdzēt skaistumkopšanā?

Ultraskaņa ir viļņi, smalkas vibrācijas, ko ar ausi nedzirdam. Ar to palīdzību var sasniegt brīnišķīgu kosmētisko efektu. Ultraskaņas iedarbība ir divējāda – mehāniskā (mikromasāža) un termālā (siltuma). Arī procedūras ir divas – sejai un ķermenim. Sejas ādas uzlabošanai izmanto tikai ultraskaņu, bet ķermenim – ultraskaņu apvienojumā ar vakuumu.

Ar ultraskaņas palīdzību kosmētikas līdzekļu aktīvās vielas tiek ievadītas dziļāk ādā. Vienlaikus notiek izcili iedarbīga masāža, ko panāk ar ultraskaņas mikrovibrācijām. Sajūta ir patīkama, sejas procedūras laikā jūtams viegls siltums.

Kādos gadījumos ieteic Ella Bache ar ultraskaņu?

Ultraskaņas iedarbībā tiek stimulēta vielmaiņa un aktīvo produktu uzsūkšanās, aktivizēta šūnu darbība, uzlabojas asinsrite. Pēc procedūru kursa zūd neglītie plankumi, ko atstājušas pinnes un iekaisumi. Procedūra veicina limfas drenāžu un tonizē muskuļus. Uzlabojas ādas elastība, tā kļūst gludāka, krāsa - košāka. Tiek mīkstināti audi, arī rētaudi, pat ļoti vecām rētām. Ultraskaņas procedūra piešķir sejai tūlītēju un neticamu svaigumu. Klientes saka, pārmaiņas esot acīmredzamas un itin bieži skanot jautājums: “Kādēļ tu šodien esi tik starojoša?”

Ella Bache sejas procedūrās tiek izmantotas sešu veidu speciālas želejas. Tās ir caurspīdīgas un dzidras.

Želeju procedūrai izvēlas atkarībā no risināmās problēmas: pretgrumbu, kapilāru sieniņu stiprināšanai, mitrinošu, attīrošu, balinošu vai oksiģenējošu.

Želeju sastāvā izmantoti tikai dabiski produkti. Īpaši vēlētos izcelt pretgrumbu želejā esošo selerijas ekstraktu. Franču virtuve nav iedomājama bez šī dārzeņa, bet tieši Ella Bache speciālisti pirmie apzināja selerijas spēju darboties pret šūnu novecošanos. Ella Bache ieguvusi starptautisku patentu, kļūstot par pirmo kosmētikas tirdzniecības zīmi, kas jebkad ir lietojusi šo ekskluzīvo, aktīvo selerijas ekstraktu.

Ķermeņa procedūra paredzēta biežāk sastopamajām problēmām - celulītam un smagām, pietūkušām kājām. Abos gadījumos ir speciālas želejas, kas sniedz tūlītēju efektu un viegluma sajūtu. To sastāvā ir augu valsts produkti, piemēram plūškoka ogas, guarama, zirgkastanis, sarkanvīns u.c. Ar ultraskaņas palīdzību tiek panākta želejas intensīvāka iedarbība, savukārt vakuumam ir formējošas īpašības, tas veicina limfodrenāžu un padara ādu spraigāku. Elastīga āda palīdz veikt limfas drenāžu. Ādai jābūt stingrai, lai palīdzētu šo organisma dabīgo sūkni darbināt! Nepieciešamas intensīvas pastaigas, tādēļ vienmēr iesaku klientēm daudz pārvietoties kājām. Ķermeņa procedūras laikā vēlams ievērot veselīga uztura pamatprincipus. Ādas kopšana jāturpina mājās apstākļos. Piebildīšu, ka veicot procedūru ciklu, arī mājās būtu jālieto Ella Bache kosmētika. Tas izslēgs alerģiju risku un pastiprinās efektu.

Kā visas procedūras, arī Ella Bache ar ultraskaņu iesakāma cikla veidā - 10 reizes. Pirmās trīs - ik pa trim dienām, pēc tam – reizi nedēļā. Taču arī atsevišķa procedūra ir efektīva un rezultāti ir noturīgi. Ja paredzētas viesības, kurās jāizskatās lieliski - Ella Bache ar ultraskaņu noteikti būs pareizā izvēle!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!