Īpašo atlaižu laiks SOLĀRIJU STUDIJĀ KOLONNA

Vēl tikai šodien iespējams pierakstīties sauļoties ar 40 % atlaidi.

Vakar, 9. jūlijā Solāriju Studijā KOLONNA sākās īpašo atlaižu laiks, kas ilgs līdz mēneša beigām. Šis piedāvājums bija pieejams ikvienam Delfi portāla lasītājam, kurš vien zvanīja pa informācijas tālruni. Lielisko iespēju jau vakar paguvuši izmantot 42 sauļoties gribētāji.

Solāriju Studija
– tā ir iespēja izvēlēties un ietaupīt laiku. Vienmēr Tavā rīcībā ir 3 dažādu jaudu “MegaSun” solāriji un “MegaSun Beauty & Care” sistēma – solāriju studijas sirds Tavam skaistumam un veselībai!

Solāriju Studijā Basteja Pasāžā, Basteja bulvārī 16, iespējams sauļoties pēc pilnīgi vienreizējas tieši Tev izstrādātas programmas. Te Tu iepazīsies ar MegaSun Beauty & Care – pirmo jaunās paaudzes - “gudro” solāriju Latvijā.

UZMANĪBU – akcija!
No 9. jūlija, Solāriju Studijā sākās īpašo atlaižu laiks.
Vēl tikai šodien, 10. jūlijā
vari sauļoties jebkurā solārijā ar 40 % atlaidi.
11. jūlijā – ar 35 % atlaidi.
14., 15 un 16. jūlijā par 30 % lētāk.
17., 18. un 19. jūlijā atlaide – 25 %
20 % atlaide no 21. jūlija līdz 1. augustam.

Kās jādara, lai sauļotos ar atlaidi?

Jāzvana uz Solāriju Studiju pa tālruni 7212297 un jāpierakstās solārija apmeklējumam ar atlaidi.

Pasteidzies! Kaut arī atlaižu laiks ilgst visu jūliju – gribētāju sauļoties lētāk, netrūks!

Kādēļ MegaSun tiek dēvēts par jaunākās paaudze solāriju?

Gluži tā pat kā Rīgas ielas ir pilnas ar vecām automašīnām, netrūkst arī novecojušu modeļu un tehnoloģiju solāriju. Nereti absurdās reklāmās lasām: “Solārijam ir jaunas lampas!” Jaunākās paaudzes MegaSun solāriji ir izceļami ar to, ka tiem NEVAR būt vecas lampas – enerģijas padeve ir izlīdzsvarota tā, ka vienādu devu dzīvinošo staru saņem gan pirmais, gan, piemēram, 91 klients! Proti, CPI sistēma regulē vienmērīgu elektroenerģijas padevi un nodrošina vienmērīgu iedegumu visā lampu darbības laikā.

Kādēļ MegaSun Beauty & Care devīze ir “Saule bez riska”?

MegaSun Beauty& Care – tā ir Solārija Studijas SIRDS!

Tikai te vari iegūt īpašu karti ar precīzu informāciju par savu ādu un tieši Tev izstrādātu sauļošanās plānu. Tev vairs nebūs jālauza galva par pareiziem sauļošanās seansu ilgumiem, intervāliem, solārija jaudu un saules produktiem. Tu varēsi sauļoties maksimāli pieļaujamo laiku, kamēr vien Tava āda spēs sintezēt melanīnu – brūnā pigmenta veidotāju, bet ne minūti ilgāk, lai nenodarītu pāri savai veselībai. MegaSun Beauty & Care sagatavos ādu pirms došanās saulē, bet pēc tam Tu bez pūlēm varēsi savu sauļošanās grafiku koriģēt, veicot tikai īsu melanīna daudzuma testu.

Kā iegūt savu sauļošanās plānu?

  • Veic ādas testu – Beauty Care termināls precīzi noteiks Tavas ādas tauku saturu, mitruma daudzumu un spēju sintezēt melanīnu.
  • Aizpildi anketu, atbildot uz jautājumiem ar atbilžu variantiem par savu veselības stāvokli.
  • Definē vēlamo rezultātu no šādām iespējam: labsajūtas uzlabošana, veselības problēmu risināšana, ādas sagatavošana pirms došanās saulē, ādas krāsas uzlabošana vai uzturēšana, aktīva iesauļošanās un brūnuma veidošanās.

Zinātniski pamatota kompjūterprogramma apstrādās Tevis sniegtos datus un izstrādās absolūti individualizētu sauļošanās grafiku. Tu to saņemsi izdrukātu, kā arī čipkartē. Piepildīsim, ka visu akcijas laiku MegaSun & Beauty Care apmeklējums - testēšana un čipkartes saņemšana - maksās Ls 5

Ja vēlies

  • sauļoties un justies droši, ka iedegums būs noturīgs…
  • sasniegt paredzamu un vēlamu rezultātu…
  • ar sauļošanās palīdzību uzlabot veselību…
  • iegūt individualizētu sauļošanās plānu – tad Tu vēlies sauļoties jaunajā MegaSun Beauty solārijā ar Beauty Care termināla rekomendēto sauļošanās programmu!

Solāriju Studija
Basteja pasāža, Basteja bulvārī 16
Tālrunis: 7212297

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!