Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām veltītajā "Delfi TV" raidījumu ciklā "Nākamais, lūdzu!" turpinām iztaujāt partiju vadītājus un vēlēšanu sarakstu līderus, kas pretendē uz deputāta amatu EP. Pirmdien žurnāliste Alina Lastovska sarunājās ar partijas "Stabilitātei!" (S!) kandidātiem Ņikitu Piņinu un Pāvelu Kuzminu, kā arī partijas vadītāju Alekseju Rosļikovu.

Piņins, kurš šobrīd darbojas privātajā sektorā kā produktu vadītājs, ir partijas EP vēlēšanu saraksta līderis un iepriekš vēlēšanās nav startējis, bet starptautiskās vadības un vadības zinātnes speciālists Kuzmins kandidē ar trešo numuru. Partijas līderis Rosļikovs iepriekš Rbijis uzņēmējs, 2017. gadā ievēlēts Rīgas domē no "Saskaņas". Pēc tam, kad no šīs partijas viņš tika izslēgts, 2020. gadā iestājās partijā "Alternative", bet nepilnu gadu vēlāk nodibināja politisko partiju "Stabilitātei!", no kuras tika ievēlēts 14. Saeimā.

Raidījumā politiķi atbildēja gan uz žurnālistes, gan skatītāju iesūtītajiem jautājumiem par to piedāvātajām programmām un dažādiem Latvijas un Eiropas nākotnei būtiskiem tematiem.

Kā vēstīts, tuvojoties EP vēlēšanām 8. jūnijā, portāls "Delfi" raidījumu ciklā "Nākamais, lūdzu!", no 4. aprīļa līdz 6. jūnijam piedāvā kandidātu sarakstu līderu intervijas un debates. Aprīlī EP deputāta amata kandidāti piedalījās diskusijās ar studentiem

Raidījumos aicināti piedalīties visu to sarakstu EP deputāta amata kandidāti, kuru reitings "Delfi" pasūtītajās SKDS aptaujās pārsniedza 2%. Kopumā tādas ir desmit partijas, no kurām katrai būs veltīts savs raidījums, savukārt noslēgumā sarakstu līderi tiksies "Delfi TV" rīkotajās debatēs. 

Martā un aprīlī SKDS aptaujās gatavību EP vēlēšanās balsot par "Stabilitātei!" pauduši 4,1-3,8% balsstiesīgo iedzīvotāju. 

Viss "Delfi" saturs par EP vēlēšanām ērtā un pārskatāmā veidā būs pieejams šeit. Raidījuma epizodes ir pieejamas arī Apple un Spotify podkāstos!

Šo satura ciklu "Nākamais, lūdzu!" līdzfinansē Eiropas Savienība, izmantojot Eiropas Parlamenta dotāciju programmu komunikācijas jomā. Eiropas Parlaments netika iesaistīts tā sagatavošanā, un jebkāda informācija vai viedokļi, kas pausti saistībā ar šo projektu, tam neuzliek nekādu atbildību vai saistības; par projektu ir atbildīgi tikai programmas autori, intervējamās personas, redaktori vai izplatītāji saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem. Eiropas Parlaments arī neuzņemas atbildību par tiešu vai netiešu kaitējumu, kas var rasties, īstenojot šo projektu. 

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!