Fоtо: LETA/ Cehs.lv karikatūra

Gluži kā nelāga pinne uz pubertāti sasnieguša skolnieka vaiga šobrīd Latvijā samilst mazohistiska tendence slānīt savu muguru ar pātagu, aizbildinoties ar augstākām matērijām, piemēram, atbalstu Krievijas iebrukuma postītajai Ukrainai. Profesors Kristaps Āls vērtē, ka IZM iniciatīva izrēķināties ar Latvijas sporta zvaigznēm, kas nu jau ieslēgta atpakaļgaitā, ir kā pumpas baltais galiņš, bet domnīca "Cehs.lv" var palīdzēt to izspiest un izšļākt strutas pret savu atspulgu spogulī.

Kristaps Āls nesen jau aprakstīja šaušanu mugurā savējiem, atsevišķiem patriotiski noskaņotiem aktīvistiem mēģinot sociālajos medijos izrēķināties ar Reini Pozņaku un Ukrainas boršča vietu Rīgā. Pirmais atļāvās pateikt krievvalodīgajam Latvijas medijam dažus teikumus krieviski, bet otrie neesot gana latviski. Tagad zem sitiena ir palikti profesionālie pašmāju sportisti. Šoreiz vairs ne saujiņas "Twitter" margināļu aprindās, bet gan valdības, mediju un starptautiskas publicitātes līmenī.

K. Āls nav aktīvākais riteņbraukšanas entuziasts un, pilnīgi godīgi sakot, pēdējo reizi par to interesējās, kad Māris Štrombergs olimpiskajās spēlēs ar bērnu divriteni visātrāk izripoja cauri trasei. Divreiz. Par Tomu Skujiņu savukārt "Cehs.lv" eksperts pērn uzzināja tikai caur prizmu "pozitīvais piemērs sportistu vidū Ukrainas atbalstam". Viņu pamanīt bija viegli, jo sportistu, kuri paralēli muskuļu trenēšanai ir pamanījušies uztrenēt arī kādu smadzeņu rievu un mugurkaulu, kā izrādās, nav daudz. Tāpēc vēl jo rēcīgāka ir situācija, ka tieši Skujiņš bija Čakšas sankciju pirmajā rindā.

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !