Gotiņas ar ruma garšu: Ķekavniekus mulsina pašvaldības saldumu paciņas bērniem
Foto: DELFI Aculiecinieks

Portāla "Delfi" redakcijā vērsies kāds ķekavnieks, kurš pārsteigts par pašvaldības sarūpēto Ziemassvētku saldumu paciņu bērniem. Kā liecina informācija apsveikuma kartītē, paciņā var būt arī gotiņa ar ruma garšu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Ķekava spridzina šogad ar bērnu paciņām," raksta lasītājs.

Kā portāls "Delfi" noskaidroja Ķekavas novada pašvaldībā, gotiņas ar ruma garšu bērnu un senioru Ziemassvētku saldumu paciņās nokļuvušas nejauši. "Tas tā nebija plānots," teic sabiedrisko attiecību speciāliste Renāte Rumbina.

Gotiņas ar ruma garšu: Ķekavniekus mulsina pašvaldības saldumu paciņas bērniem
Foto: DELFI Aculiecinieks

Saldumu paciņas pašvaldība iegādājusies, veicot elektronisko iepirkumu no SIA "Laneks". Piegādātājs skaidrojis, ka kļūda notikusi "Saldus pārtikas kombinātā", kur cilvēciskā faktora dēļ saldumu klāstam piejauktas arī gotiņas ar ruma garšu. "Konfekte iekļuvusi atsevišķās paciņās. Visas paciņas pēc tam tika pārskatītas un konkrētās konfektes izņemtas. Ja nu kāda ir palikusi, par to informējām arī vecākus," pauž Rumbina.

Pašvaldība par kļūmi uzzinājusi no kādas māmiņas, kura ziņojusi par paciņā ievietotām gotiņām ar ruma garšu.

DELFI Aculiecinieks

Tags

Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form