9.maija svinības aculiecinieku fotogrāfijās
Foto: DELFI Aculiecinieks

"Šodien 10.00 Rīgā, pie Uzvaras pieminekļa Rīgas mērs Nils Ušakovs, Krievijas, Baltkrievijas un citu ārvalstu vēstniecību pārstāvji, Otrā pasaules kara veterāni un daudzi interesenti piedalījās svinīgā ziedu nolikšanas ceremonijā," - raksta aculiecinieks, kurš vēlas palikt anonīms.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pasākumu vērot bija ieradušies apmēram divi tūkstoši cilvēku un vairāki desmiti ārzemju un pašmāju preses pārstāvju. Darbojās uzkodu kioski, Otrā pasaules kara relikviju, informatīvie un izglītojošie stendi, bet jau pie tramvaja pieturas varēja iegādāties ziedus.

Lai arī jau no 9.00 pie Uzvaras pieminekļa uz skatuves kāpa pašmāju un ārzemju izpildītāji, ziedu nolikšanu var uzskatīt par svinīgu 9.maija svinību programmas atklāšanu. Programma ir plaša, ilgs visu dienu un visā Uzvaras parka teritorijā. Diemžēl vismaz rīta pusē gan no skatuves, gan publikā skanēja tikai krievu valoda, tāpēc daži pasākumā ieklīduši ārzemju tūristi raustīja aiz piedurknēm garāmgājējus, lai noskaidrotu, kas šodien te gaidāms."


Pievienotas aculiecinieka Grigorija bildes:


DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form