Foto: 'Ziemassvētku vecīši' ar SUP dēļiem iras pa ledaino Daugavu
Foto: Matijs Babris

Svētdienas pusdienlaikā Rīgā uz ūdens manīti modernākie Ziemassvētku vecīši, kuri sniegotajā pirmssvētku dienā kamanu vietā dāvanu piegādei bija izvēlējušies SUP dēļus, portālam "Delfi" pastāstīja fotogrāfiju autore Andra Marta Babre.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

''Sniegbaltīte kopā ar 12 vecīšiem un rūķiem airēja pa Daugavu no Andrejostas uz Vecrīgas pusi, vietām pat šķeļot ledu, kur upe bija aizsalusi,'' viņa pastāstīja, ''vecīši pa ūdeni pārvietojās samērā ātri, tādēļ, lai tos notvertu bildēs, bija jāskrien līdzi.''

Kā stāsta Babre, vecīši ar saldumiem, dziesmām un sveicieniem iepriecinājuši arī brauciena skatītājus.

Foto autori: Andra Marta Babre (kameras foto), Matijs Babris (drona foto).

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

Darbdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00 varat arī ziņot par nebūšanām, novērojumiem, ierosinājumiem, zvanot pa "Delfi Aculiecinieka" tālruni nr. 67784066!

DELFI Aculiecinieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form