Lasītāja: mammu bez radinieku un ārstējošā ārsta piekrišanas atslēdza no dzīvību uzturošiem aparātiem
Foto: www.facebook.com/rinuzu.vidusskola/

18. septembrī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā nomira Svetlana Ivanovna Jačmeņeva, kuru kolēģi Rīnūžu skolā raksturo kā talantīgu pedagoģi, lielisku mammu un mīlošu vecmāmiņu. Svetlanas meita Violeta uzskata, ka viņas mammu slimnīcā no dzīvību uzturošiem aparātiem atslēdza bez radinieku un ārstējošā ārsta piekrišanas, vēsta "rus.delfi.lv".

Violeta joprojām nespēj pieņemt mammas aiziešanu. "Smadzenes izmisīgi cenšas saprast, kas notika. Vai patiešām es nekad vairs neieraudzīšu šo man tuvo, pašu dārgāko cilvēku?" Violeta aicina cilvēkus pārtraukt akli uzticēties ārstiem, nebaidīties pārbaudīt no mediķiem saņemto informāciju, vērsties pēc papildu konsultācijām. Tikai šādi varot izbēgt no traģēdijas, kuru piedzīvojusi viņas ģimene.

Viss esot sācies aizvadītā gada 18. augustā. Violetas mamma Svetlana Jačmeņeva tajā dienā veica pārbaudi, pēc kuras viņai ieteica nelielu operāciju. Mamma meklējusi papildu informāciju, konsultējusies ar savu ģimenes ārstu poliklīnikā Vemcīlgrāvī. Ģimenes ārsts esot apgalvojis, ka Svetlanas problēma nav nopietna un ka operācija nav nepieciešama. Tomēr visu turpmāko gadu Violetas mamma esot pavadījusi uz slimības lapas. Ārsts viņai nemitīgi izrakstījis antibiotikas un tikai plātījis rokas. Taču šogad 2. septembrī Violetas mammai kļuva sliktāk, parādījās jauni simptomi. Viņa izsauca ātro palīdzību un sakravāja somu.

DELFI Aculiecinieks

Tags

Medicīna Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca Veselības aprūpe
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form