Aerofoto: Kā Mežaparka Lielajai estrādei top kupols
Foto: DELFI Aculiecinieks

Portāla "Delfi" lasītājs un fotogrāfs Mihails Ignats dalījies ar 28. augustā tapušu attēlu, kurā iemūžinājis Mežaparka estrādes tapšanas gaitu.

Rīgas domes Īpašuma departamenta komunikācijas nodaļas vadītāja Baiba Gailīte portālu "Delfi" informē, ka darbi estrādē rit pēc plānotā grafika, bet atsevišķās pozīcijās apsteidz sākotnēji noteiktos termiņus.

"Šobrīd objektā galvenokārt norit virs estrādes esošā kupola metāla konstrukciju montāža, hidroizolācijas un siltumizolācijas iestrāde uz estrādes slīpā pārseguma," darbus uzskaita Gailīte. Vienlaikus estrādē arī tiek īstenota estrādi veidojošo dzelzsbetona pakāpienu montāža un pazemes komunikāciju izbūve. Līdztekus estrādes vajadzībām tiek ražoti akustiskie paneļi un īstenota to priekšmontāža, portāls "Delfi" noskaidroja Rīgas domē.

Vēstīts, ka Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas otrās kārtas pirmā posma realizācijas izmaksas ir 40 925 710 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN). Tostarp 401 232 eiro atvēlēti autoruzraudzībai, bet vēl tik pat liela summa – būvuzraudzībai.

Būvdarbus līdz 2020. gada vasarai veiks pilnsabiedrība "LNK, RERE", kas piedāvāja rekonstrukciju īstenot par gandrīz miljonu eiro lētāk, nekā otra pretendente SIA "Arčers".

Otrās kārtas pirmais posms paredz nojaukt un uzcelt jaunu estrādes ēku. Pēc pirmā posma beigām paredzēts uzsākt otro posmu, kad par vēl aptuveni 22 miljoniem eiro, ieskaitot PVN, taps saimnieciskās un biroja ēkas, kā arī labiekārtos teritoriju. Šim projektam aizņēmums vēl nav ņemts.

Rekonstrukcija ir sadalīta divos posmos, lai pēc diviem gadiem vasarā estrādē varētu organizēt Skolēnu dziesmu un deju svētkus.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti iepirkumiem "Rīga Plaza" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

Darbdienās no plkst. 10.00 līdz 14.00 varat arī ziņot par nebūšanām, novērojumiem, ierosinājumiem, zvanot pa "Delfi Aculiecinieka" tālruni - 67784066!

DELFI Aculiecinieks

Source

DELFI Aculiecinieks

Tags

Aculiecinieka ziņas Mežaparks
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form