Foto: Rēzeknē sākusies nodegušā veikala 'Depo' nojaukšana
Foto: DELFI Aculiecinieks

Rēzeknē sākušies nodegušā veikala "Depo" nojaukšanas darbi, portālam "Delfi" apstiprināja pašvaldības domes Komunikācijas nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā informēja Pozņakovs, nojaukšanas un teritorijas sakārtošanas darbus plānots pabeigt līdz 31. augustam. Aculiecinieki portālam "Delfi" norādīja, ka darbi sākušies jau pagājušajā nedēļā.

Vieta, kur pilsētā varētu atrasties jaunais veikals "Depo", oficiāli vēl nav apstiprināta, taču tādi plāni esot, sacīja pašvaldības pārstāvis. "Ir uzņēmējs nopircis zemes gabalu no pašvaldības un attiecīgi, cik zināms, tieši ar ieceri priekš "Depo" ēkas, bet, vai tur viņam viss izdosies, mēs nevaram kā pašvaldība garantēt, jo tas tomēr ir jau paša uzņēmēja rokās," uzsvēra Pozņakovs.

Šis zemes gabals atrodas netālu no Atbrīvošanas alejas 141a, kur atrodas veikals "Maxima XX", apstiprināja domes pārstāvis. Pats veikals "Depo" vēl oficiāli nav paziņojis par saviem plāniem saistībā ar vietu, kur Rēzeknē varētu atrasties jaunais veikals.

Apdrošināšanas sabiedrība "Ergo" par aizvadītā gada decembrī Rēzeknē nodegušā būvniecības preču veikala mantu izmaksājusi SIA "Depo DIY" apdrošināšanas atlīdzību 5,8 miljonu eiro apmērā, informēja apdrošinātājs.

Tā ir lielākā līdz šim "Ergo" izmaksātā apdrošināšanas atlīdzība Latvijā un otra lielākā Latvijas apdrošinātāju vēsturē.

Ugunsgrēks SIA "Depo DIY" veikala-noliktavas ēkā izcēlās pērnā gada 12. decembrī, kad ar atklātu liesmu dega ēka 13 500 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēka rezultātā tika nopostīta ne tikai būve, bet arī visas tajā esošās iekārtas un SIA "Depo DIY" preču krājumi.

SIA "Depo DIY" saskaņā ar "Ergo" komercīpašuma apdrošināšanas polises nosacījumiem bija apdrošinājusi sev piederošo inventāru, iekārtas, tai skaitā preču iekrāvējus un pacēlājus, preču krājumus un izdevumus negadījumu seku likvidēšanai, kā arī uzņēmējdarbības pārtraukšanas riskus.

Degusī veikala ēka pieder SIA "Romans F". "Firmas.lv" informācija liecina, ka SIA "Romans F" reģistrēta 1997. gadā, tās pamatkapitāls ir 2845 eiro. 2019. gadā firma strādāja ar 1,46 miljonu eiro apgrozījumu un 902 100 eiro peļņu. Uzņēmums pieder Sergejam Fedorenkovam.

Kompānija "Depo DIY" reģistrēta 2004. gadā, un tās pamatkapitāls ir 7 501 006 eiro. 2019. gadā "Depo DIY" koncerna apgrozījums bija 321,149 miljoni eiro, bet peļņa - 11,298 miljoni eiro.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
DELFI Aculiecinieks

Tags

Depo Aculiecinieka ziņas Rēzekne
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form