close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Guļu šeit - tumsas melnumā jau trešo diennakti un smaržoju hiacinti, jāsaka, ka nav nemaz tik traki kā biju iedomājusies. Protams, ir grūti ļaut garam aiziet no manas miesas, ir grūti atbrīvoties no man tik mīļās, kroplās miesas un ļaut tai sapūt līdz ar visiem pārējiem pīšļiem.

Es viena pati esmu iesprostota četrās sienās, man tomēr ir mazliet bail, bet es jau nemaz nezinu, ko nozīmē vārds sabiedrība. Tomēr, nolemju vēl mazliet pakavēties atmiņās, lai pastāstītu Jums, mani mīļie, mazie lasītāji, ko es piedzīvoju tonakt. Sākās viss tajā trešdienas naktī, kad Viņa saņēma grūtniecības testa rezultātus, kuri nenoliedzami rādija pozitīvu atbildi. Es jutu kā nervi sāka mani kratīt drebuļos, es nojautu, ka Viņa nav apmierināta ar rezultātu. Dzirdu skaļas raudas un šķindošu stiklu skaņu.

Man paliek slikti no šīs sieviešu sentimentalitātes, es nolēmu dot Viņai ziņu, ka arī es esmu šeit un arī man rūp kā mēs turpmāk viena ar otru sadzīvosim. Es Viņu izvēlējos, jo man šķita, ka Viņa mani gaida un būs ļoti priecīga par manu ierašanos pasaulē. Ar Juri Viņa jau sen satikās pa retam - vienreiz mēnesī, bet Artis bija pavisam jauna aizraušanās Viņas dzīvē. Man Artis uzreiz iepatikās - tāds jautrs un asprātīgs, arī izskatīgs un izglītots. Varētu teikt, ka es sev saskatīju nākotni tieši pie šiem abiem cilvēkiem.

Es biju klāt!
Pēc analīžu rezultātiem Viņa uzreiz piezvanīja savai draudzenei un paziņoja par to, ka liktenis ar Viņu jokojot un atkal sāka dikti raudāt. Cik var? Es jau biju nogurusi no šodienas stresiem, mēģināju pagulēt, bet nekas nesanāca. Es jutu kā pamazām attīstos. Nē, nu es jau galīgi vēl neizskatījos pēc cilvēka, bet pēc mazas radībiņas, kura pamazām attīstīsies Viņas puncī un kļūs par rokzvaigzni - gan.

Nolēmu pie sevis padungot ko skumji sentimentālu, šoreiz izvēlējos E. Dārziņa Melanholisko valsi. Man šķita, ka Viņa dzird.

Jūtu, viņa atkal ir nomierinājusies un blakus kambarī plunkšķ kaut kāds šķidrums. Cik interesanti! Es jau tagad gribu dzīvot. Man te ir tik silti!

Vakarā atnāca Artis un pateica, ka viņa plānos neietilpst Viņa. Vēl tagad sirdī duras vārdi: "Piedod, saule, bet tas bija tikai sekss. Taisi abortu!"

Nolādēts, es vēl nesapratu, ko tas nozīmē, bet atkal jutu, kā Viņa raud...
Man tas ļoti nepatika :(
Sastresojos es ar mazliet :(
Nākošā dienā ieradās Artis ar 100 LVL, tie laikam domāti manas gultiņas iegādei. Nez tā būs klūgu pītā, ozolkoka, jeb oša koka? Jutos ieinteresēta.

Viņa dikti daudz raudāja un arvien biežāk pieskārās man caur ādas plānajām sieniņām, glāstīja mani, sarunājās ar mani.
Viņa mani mīl!
Pēkšņi apdullu, Viņa sāka skaļi kliegt, ka darīšot sev pašnāvību.
Kaut kas notika, es sapratu, ka kāds ielaužas manā teritorijā, nobīdījos uz tālāko stūri, lai pasargātu sevi no traumām. Viņa taču man nepiedotu, ja es piedzimtu kropla. Ā, nē...negalini mani, MĀMIŅ! Es gribu izaugt Tevī, es gribu būt laimīga...Mā..mi.
***
Pamodos kropla, aptašķīta ar asinīm un tiku ielikta šajā tumšajā kastē.
Viņa parūpējās, lai man uz spilventiņa būtu smaržīga hiacinte.
Blākš, blākš, kāds sāka mest pa manu kasti? Smiltis?
Tā nu es te guļu un smaržoju hiacinti un gaidu Tevi ciemos, māmiņ!

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form