(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rīgas apriņķa novadu apvienība

Nr

Vārds, Uzvārds(15)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Andrejs Ence

1957

 Babītes pagasta padome

 padomes priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Rolands Šmits

1958

 SIA Cerera

 valdes loceklis

 vidējā

3

 Jānis Bērziņš

1945

 SIA Mārupes siltumnīcas

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Regīna Bērziņa

1962

 SIA Ozoli Eko

 vetārste

 vidējā

5

 Guntis Blūmentāls

1960

 SIA Kriss LV

 valdes loceklis

 vidējā

6

 Evita Vinceviča

1971

 pirmskolas izglītības iestāde "Saimīte"

 vadītāja

 augstākā

7

 Vija Matuļenko

1963

 Biedrība "Zaļā sala"

 valdes locekle

 augstākā

8

 Arturs Orlovskis

1957

 Valsts akadēmiskais koris "Latvija"

 mākslinieks

 augstākā

9

 Tadeušs Tračums

1955

 Rīgas rajona sporta skola

 direktors

 augstākā

10

 Jānis Āboliņš

1963

 Babītes pagasta padome

 deputāts

 augstākā

11

 Gunārs Osis

1977

 SIA Mežam un dārzam

 galvenais speciālists

 vidējā

12

 Silvija Mūrmane

1945

 SIA "J.M.Stils"

 direktore

 vidējā

13

 Aivars Bērtulsons

1956

 SIA "Ozoli Eko"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

14

 Jānis Meija

1939

 SIA Pamats un Co

 saimniecības daļas vadītājs

 vidējā

15

 Dzintra Svikle

1938

 Babītes pagasta padome

 deputāte

 augstākā

  

Zaļo un Zemnieku savienība

Nr

Vārds, Uzvārds(17)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Gints Ivanovs

1974

 SIA EK Sistēmas

 valdes loceklis, komercdirektors

 augstākā

2

 Dzidra Dūšele

1951

 Babītes Pagasta padome

 sociālā dienesta vadītāja

 augstākā

3

 Laima Helviga

1952

 Salas pamatskola

 pedagogs

 augstākā

4

 Harijs Haru

1955

 nav

 nav

 augstākā

5

 Dainis Soms

1970

 SIA " VIP projekts "

 valdes loceklis

 vidējā

6

 Daina Veilande

1959

 Salas Pagasta padome,

 ekonomists

 augstākā

7

 Jānis Zivtiņš

1973

 SEB WelthManagement

 Pārdošanas nodaļas vadītājs

 augstākā

8

 Roberts Silamednis

1971

 LR Iekšlietu ministrija

 nodaļas priekšnieks

 augstākā

9

 Agris Dūšelis

1953

 Babītes Pagasta padome

 Sabiedriskās kārtības inspektors

 vidējā

10

 Andris Panders

1967

 nav

 nav

 vidējā

11

 Jolanta Peipere

1967

 Salas Pagasta padome

 bāriņtiesas priekšsēdētāja un projektu vadītāja

 vidējā

12

 Armands Ēvalds

1964

 Sporta centrs " Pīlādzīši "

 vadītājs

 vidējā

13

 Ģirts Onukrāns

1971

 SIA Stila mēbeles

 galdnieks

 vidējā

14

 Uldis Filipsons

1966

 Parex Banka

 autovadītājs

 vidējā

15

 Imants Kļava

1975

 SIA " AD Promotion "

 direktors

 augstākā

16

 Inese Liepa

1958

 Salas Pagasta padome

 Priekšsēdētāja

 augstākā

17

 Iveta Bitmane

1971

 nav

 nav

 augstākā

  

Jaunais laiks

Nr

Vārds, Uzvārds(18)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Nikolajs Antipenko

1960

 SIA "Dentist"

 Valdes loceklis

 augstākā

2

 Astra Lukstiņa

1958

 AS Latvijas Valsts Meži

 Kokmateriālu plūsmas kontroles speciālists

 augstākā

3

 Jānis Andersons

1954

  

 Pensionārs

 vidējā

4

 Inita Pūķe

1965

 Babītes mūzikas skola

 Direktore

 augstākā

5

 Anna Olekša

1957

 SIA "Liepājas virziens"

 Valdes priekšsēdētāja

 vidējā

6

 Juris Briedis

1960

  

 Pensionārs

 vidējā

7

 Ģirts Ozols

1961

 ZS "Mucenieki"

 Īpašnieks

 vidējā

8

 Inga Knoka

1977

 SIA Ārstu privātprakse "Svīre Plus"

 Medicīnas māsa

 vidējā

9

 Jeļena Božoka

1958

 AS "GE Money Bank"KAC Piņķi

 Vadītāja

 augstākā

10

 Jānis Amols

1960

 Konkurences padome

 Vecākais referents

 augstākā

11

 Genovefa Ķimene

1942

  

 Pensionāre

 vidējā

12

 Ilze Šutko

1965

 AAS "Baltijas Apdrošināšanas nams"

 Veselības apdrošināšanas produktu vadības un attīs

 augstākā

13

 Iveta Bude

1966

 Babītes vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

14

 Ināra Dubra

1959

 Babītes vidusskola

 Skolotāja

 augstākā

15

 Zigurds Ronis

1953

 PVD Rīgas rajona pārvalde

 Veterinārārsts

 augstākā

16

 Ēriks Markevičs

1957

 SIA "Kvinta A"

 Autovadītājs

 vidējā

17

 Kristaps Krivenoks

1975

  

 Bezdarbnieks

 vidējā

18

 Aivars Roze

1960

 Rīgas - Ogres mežsaimniecība, Babītes mežniecība

 Mežsargs

 augstākā

  

Saskaņas centrs

Nr

Vārds, Uzvārds(6)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ingars Majors

1966

 SIA Majors I

 direktors

 augstākā

2

 Vitālijs Andrejevs

1979

 bezdarbnieks

 nav

 augstākā

3

 Guntars Ķirķis

1951

 SIA Suncrisp

 agronoms pārvaldnieks

 augstākā

4

 Darja Kuzņecova

1985

 SIA Majors I

 vadītāja

 augstākā

5

 Normunds Ronis

1973

 SIA Transtek un AS Brasla

 transporta nodaļas vadītājs

 augstākā

6

 Arnis Kriķis

1966

 RPU SIA ZEMGALE

 Tehniskais direktors

 augstākā

  

Tautas partija

Nr

Vārds, Uzvārds(4)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Jānis Beņķis

1968

 nav

 uzņēmējs

 vidējā

2

 Edijs Palejs

1973

 SIA "Karē tehnika"

 valdes loceklis

 augstākā

3

 Aigars Grudulis

1969

 SIA "Marno"

 tirdzniecības vadītājs

 vidējā

4

 Kārlis Irbenieks

1976

 SIA "Z&R"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

  

Demokrāti.LV

Nr

Vārds, Uzvārds(14)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 LĀSMA RENGARTE

1970

 nav

 nav

 augstākā

2

 ANITA ZĪDA

1968

 RD Labklājības departaments

 Finanšu pārvaldes Plānošanas un analīzes nodaļas v

 augstākā

3

 ARNO SONKS

1967

 nav

 nav

 augstākā

4

 IVARS BĒRZUPS

1963

 SIA "BKC projekti"

 valdes loceklis

 augstākā

5

 JEĻENA DURLESKU

1970

 Rīgas Pirmsskolas izglītības iestāde Nr.62

 pirmsskolas skolotāja

 augstākā

6

 SANDRA KAŅEPE

1979

 SIA"Juridisko un grāmatvedības pakalpojumu birojs MAGNA DOMUSS"

 juriste, valdes locekle

 augstākā

7

 EDVĪNS ZAĶIS

1960

 SIA "Ronor"

 direktors

 vidējā

8

 ARVĪDS IVANOVS

1948

 pensionārs

  

 augstākā

9

 ĒRIKS VEĻIČKO

1973

 VUGD Jūrmalas brigāde

 ugunsdzēsējs, glābējs, autovadītājs

 vidējā

10

 ILZE KLĀVA

1976

 SIA "RR serviss"

 projektu vadītāja

 augstākā

11

 MAIJA IVBULE

1968

 Individuāla prakse

 Juriste

 augstākā

12

 JĀNIS RIMICĀNS

1987

 Starptautiskā Lidosta "Rīga"

 pasažieru apkalpošanas aģents

 vidējā

13

 VINETA PEKSTIŅA

1959

 SIA "Vilpek"

 grāmatvedes vietniece

 vidējā

14

 KĀRLIS BEIKMANIS

1943

 Rīgas brīvostas pārvalde

 Kūģu satiksmes centra administrators, elektroiekār

 vidējā

  

Jaunlatvija

Nr

Vārds, Uzvārds(11)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ritvars Auziņš

1973

 Latvijas Apvienotā šķīrējtiesa

 šķīrējtiesas priekšsēdētājs

 augstākā

2

 Broņislavs Rimicāns

1957

 Babītes vidusskola

 direktors

 augstākā

3

 Dainis Melngailis

1976

 Bezdarbnieks

  

 augstākā

4

 Natālija Ābola

1953

 SIA "TV Alter A"

 valdes priekšsēdētāja

 augstākā

5

 Gatis Senkāns

1976

 Juridiskais birojs "Vindex", SIA

 jurists

 augstākā

6

 Ivars Pāvuls

1968

 SIA "Pāvuls un partneri"

 valdes loceklis

 vidējā

7

 Juris Skuja

1973

 SIA "VRG PROFIL"

 darbu vadītājs

 vidējā

8

 Anita Vaivode

1971

 VSIA "Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca"

 valdes locekle

 augstākā

9

 Agnese Feldmane

1985

 Babītes vidusskola

 sporta skolotāja

 augstākā

10

 Jānis Rubenis

1965

 SIA "Topmans TF"

 valdes loceklis

 vidējā

11

 Vilnis Vaivods

1969

 SIA "Autostiķis"

 valdes loceklis

 vidējā

  

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form